Produkty polecane
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

Producent: Synology
1 498,99 zł
szt.
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

Producent: Netgear
206,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
163,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
228,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1048
TP-Link TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
418,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
226,00 zł
szt.
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
158,99 zł
szt.
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
238,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
296,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
394,00 zł
szt.
Asus RT-AC68U
Asus RT-AC68U

Router WiFi AC1900 USB 3.0 VPN

Producent: Asus
620,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024D
TP-Link TL-SG1024D

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
323,00 zł
szt.

TP-Link TL-SG1210P

Dostępność: telefonicznie (22 631-17-82)
Cena: 413,99 zł 413.99 PLN

Opis

Przełącznik typu desktop, 10 portów gigabitowych, 8 portów PoE+

  • 9 portów 10/100/1000Mb/s RJ45, 1 gigabitowy port SFP
  • 8 portów PoE+, zasilanie i przesył danych za pomocą jednego przewodu
  • Współpraca z urządzeniami zasilanymi PoE, zgodnymi ze standardem IEEE 802.3af/at umożliwia rozbudowę sieci domowej i biurowej
  • Funkcja QoS 802.1p/DSCP umożliwia płynny ruch danych bez późnień
  • Wysoki budżet mocy PoE: do 30 W na każdy port PoE, 63 W dla wszystkich portów PoE
  • Łatwość obsługi bez potrzeby konfiguracji i instalacji

Wygodne w użytkowaniu przełączniki PoE

Przełącznik typu desktop, 10 portów gigabitowych, 8 portów PoE+


Łatwość użytkowania


Power over Ethernet

Porty 1-8 przełącznika obsługują funkcję PoE. Mają one zdolność automatycznego wykrywania i zasilania urządzeń PoE zgodnych ze standardem IEEE 802.3a.


Inteligentne zarządzanie zużyciem energii

Gdy całkowity pobór mocy przekracza 63 W, funkcja inteligentnego zarządzania zużyciem energii wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portów o wyższych priorytetach i tym samym chronić urządzenie przed przeciążeniem.


Korzystając z usługi QoS administratorzy sieci mogą ustalać priorytety dla ruchu sieciowego, zapewniając płynność transmisji głosu i wideo.

Funkcja IGMP Snooping zapewnia optymalną transmisję multimediów, co w znacznym stopniu poprawia wydajność sieci, a tym samym działanie takich usług jak IPTV.


Wytrzymała metalowa obudowa

Wytrzymała obudowa, porty RJ45 do przewodów ekranowanych i możliwość montażu na blacie sprawiają, że urządzenie spełni oczekiwania wszystkich użytkowników. Ponadto bezwentylatorowa konstrukcja zapewnia cichą pracę urządzenia.


Sprzęt
Cechy sprzętowe:
Porty 8 portów RJ45 10/100/1000 Mb/s PoE+
1 port RJ45 10/100/1000 Mb/s
1 gigabitowy slot SFP
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
1000BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
1000BASE-X MMF, SMF
Brak wentylatora Tak
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny (na wyjściu: 53,5 V DC / 1,31 A)
Szybkość przekierowań pakietów 14,88Mp/s
Porty PoE+ (RJ45) Standard: zgodność ze standardami 802.3at/802.3af
Porty PoE: Port 1- Port 8
Łączna moc zasilania PoE: 63 W
Tablica adresów MAC 4K
Wydajność przełączania 20Gb/s
Wymiary (SxGxW) 209 × 126 × 26 mm
Maks. zużycie energii 7,11 W (220 V/50 Hz, brak podłączonego urządzenia PoE)
78,13 W (220 V/50 Hz, z podłączonym urządzeniem PoE o mocy 63 W)
Ilość generowanego ciepła 24,25 BTU/h (brak podłączonego urządzenia PoE)
266,42 BTU/h (podłączone urządzenie PoE o mocy 63 W)
Funkcje oprogramowania
Funkcje zaawansowane Współpraca z urządzeniami PoE zgodnymi ze standardami IEEE 802.3af/at
Kontrola przepływu IEEE802.3x
Funkcja QoS 802.1p/DSCP
IGMP Snooping
Metoda transmisji Store-And-Forward
Inne
Certyfikaty FCC, CE, RoHS
Zawartość opakowania TL-SG1008P, Zasilacz, Instrukcja instalacji
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Dane techniczne

Gwarancja 36 miesięcy
Typ obudowy Desktop
Typ warstwy Warstwa L2 Smart
Porty RJ45 10/100/1000 Mbps 9
Porty SFP / Combo 1
Standard PoE / PoE+ 802.3af 802.3at
Budżet PoE (W) 68W
Liczba portów PoE+ 8
Wentylator Tak
Magistrala 20 Gbps
Jumbo Frame Tak
Tablica MAC 4000
Liczba VLAN 4096
Zarządzanie Web, Telnet

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl