Produkty polecane
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

Producent: Synology
1 486,29 zł
szt.
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

Producent: Netgear
204,00 zł
szt.
TP-Link TL-ER5120
TP-Link TL-ER5120

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
601,99 zł
szt.
TP-Link TL-R600VPN
TP-Link TL-R600VPN

Router VPN

Producent: TP-Link
261,99 zł
szt.
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
163,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
190,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1048
TP-Link TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
399,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
226,00 zł
szt.
TP-Link MC110CS
TP-Link MC110CS

Mediakonwerter MM 1310nm SC->RJ45 do 20km

Producent: TP-Link
124,00 zł 99,00 zł
szt.
  • promocja

Ubiquiti ES-24-LITE

Dostępność: telefonicznie (22 631-17-82)
Cena: 864,00 zł 864.00 PLN

Opis

Przełączniki dla wymagających zastosowań

EdgeSwitch ™ Lite zapewniają możliwość przekazywania w celu jednoczesnego przetwarzania ruchu na wszystkich portach bez utraty pakietów. Przepustowość bez blokowania wynosi odpowiednio: do 26 Gbps dla modeli 24-portowych oraz do 70 Gbps dla modeli 48-portowych.

Funkcje klasy korporacyjnej

Przełączniki EdgeSwitch ™ Lite obsługują szeroki zestaw zaawansowanych funkcji przełączania warstwy 2 i protokołów. Zapewnia także możliwość routingu w warstwie 3.

Łączność światłowodowa

Dwa porty SFP mają przepustowość do 1 Gbps. Do obsługi większych przepustowości służą modele 48-portowe zawierające dwa porty SFP + o przepustowości do 10 Gbps.


Stosunek wydajność / cena

Przełączniki UniFi® zapewniają najwyższy współczynnik cena / wydajność.

Zaawansowany interfejs użytkownika

Zaawansowany interfejs użutkownika jest łatwy w obsłudze i pozwala administratorom na konfigurację i monitorowanie pracy urządzenia w środowisku graficznym. Zaawansowani użytkownicy mogą korzystać z intefejsu wiersza poleceń (CLI) za pomocą Telnet i SSH.


ES-24-LITE
Sprzęt
Wymiary 443 x 43 x 221 mm (17.44 x 1.69 x 8.70 ")
Waga 2.6 kg (5.7 lb) z mocowaniem
2.51 kg (5.53 lb) bez mocowania
Przepustowość 26 Gbps
Przepustowość przełączania 52 Gbps
Szybkość przekierowań 38.69 Mpps
Maksymalne zużycie energii 25W
Zasilanie AC: 100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input
DC: DC 25W, 25 to 16V, with 2.5 mm DC Power Inline Connector
Zasilacz AC/DC, Internal, 25W DC
Diody LED Tak (Serial Console Port, RJ45 Data Ports, SFP Data Ports)
Interfejsy sieciowe (24) 10/100/1000 Mbps RJ45 Ethernet Ports
(2) 1 Gbps SFP Ethernet Ports
Port konsoli (1) RJ45 Serial Port, Ethernet In/Out Band
Certyfikaty CE, FCC, IC
Możliwość montowania w stelażu Tak ( Rack 1U High)
Temperatura pracy -5 to 40° C (23 to 104° F)
Wilgotność 5 to 95% Noncondensing
Odporność na wstrząsy i drgania ETSI300-019-1.4 Standard

Dane techniczne

Gwarancja 12 miesięcy
Typ obudowy Rack
Możliwość montażu na ścianie tak
Typ warstwy Warstwa L2 zarządzalna
Porty RJ45 10/100/1000 Mbps 18
Porty RJ45 10/100/1000/10000 Mbps 1
Porty SFP / Combo 2
Porty SFP+ 10G 10
Liczba portów POE++ 8
Wentylator Tak
Liczba urządzeń w stosie 16
Przepustowość portu stackującego 40 Gb/s
Agregacja portów 802.3ad 802.1AX
Tablica MAC 2000
IEEE 802.1X Tak
VLAN Tak
VLAN gościnny Tak
ACL Tak
Zarządzanie Web, Telnet
Redundantne zasilanie brak
Pobór mocy (W) 25W

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl