Produkty polecane
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

Producent: Synology
1 528,99 zł
szt.
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

Producent: Netgear
198,99 zł
szt.
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
180,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
246,00 zł
szt.
Switch  TL-SF1048
Switch TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
432,99 zł
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
223,00 zł
szt.
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM

Mediakonwerter MM 1310nm SC->RJ45 do 2km

Producent: TP-Link
133,99 zł
TP-Link TL-MC1400
TP-Link TL-MC1400

Obudowa do mediakonwerterów 14 slotów

Producent: TP-Link
751,99 zł
TP-Link TL-MCRP100
TP-Link TL-MCRP100

Zasilacz dodatkowy do MC1400

Producent: TP-Link
327,99 zł
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
166,99 zł
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
238,99 zł
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
427,99 zł
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
378,99 zł
TP-Link TL-SG1024DE
TP-Link TL-SG1024DE

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
448,99 zł

Ubiquiti UC-DAC-SFP+

  • nowość
Dostępność: dostępny
Wysyłka do:
Cena: 93,99 zł 93.99 PLN
ilość szt.

Opis

Kabel miedziany z bezpośrednim podłączeniem, SFP +, prędkością 10 Gb/s i długością 0,5 metra

Kabel UC-DAC-SFP+ o długość 0,5 m umożliwia transmisję danych z prędkością wynoszącą 10 Gbps. Prezentowany produkt idealnie nadaje się do połączeń na niewielkich odległościach, pozwalając na ekonomiczne połączenie przełączników. Ubiquiti UC-DAC-SFP+ jest kompatybilny z przełącznikami Ubiquiti Unifi, które obsługują DAC 10 Gigabit.

Najważniejsze cechy

  • SFP + do SFP +
  • Bardzo cienki OD 4,2 mm (30AWG)
  • Maksymalna szybkość transmisji danych 10 Gb / s

UC-DAC-SFP+
Typ produktu Kabel stakujący
Długość 0,5 m
Przepustowość 10 Gb/s
Interfejs modułu SFP+

Dane techniczne

Producent Ubiquiti
Rodzaj końcówki SFP+ (10G)
Długość kabla (w metrach) 0,50m

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl