Produkty polecane
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

Producent: Synology
1 509,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
210,00 zł
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
208,99 zł
Switch  TL-SF1048
Switch TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
436,99 zł
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE/POE+

Producent: TP-Link
255,79 zł
szt.
TP-Link TL-MC1400
TP-Link TL-MC1400

Obudowa do mediakonwerterów 14 slotów

Producent: TP-Link
714,00 zł
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
155,00 zł
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
238,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
338,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
398,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024D
TP-Link TL-SG1024D

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
409,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024DE
TP-Link TL-SG1024DE

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
455,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1048
TP-Link TL-SG1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
1 165,99 zł
TP-Link TL-SG108E
TP-Link TL-SG108E

Switch 8 portowy

Producent: TP-Link
131,00 zł
szt.
Bestsellery

Ubiquiti UF-MM-1G 2 pack

Dostępność: dostępny
Wysyłka:
Cena: 87,00 zł 87.00 PLN
ilość szt.

Opis



Moduły SFP / SFP + i okablowanie

Ubiquiti Networks oferuje różnorodne moduły UFiber i jednomodowe okablowanie światłowodowe dla nowych instalacji i istniejących aktualizacji infrastruktury.

 

Zewnętrzne instalacje światłowodowe

W przypadku tras długodystansowych o długości ponad 300 metrów należy stosować moduły jednomodowe UFiber 1G lub 10G oraz modele BiDi, aby maksymalnie wykorzystać istniejącą infrastrukturę. W przypadku krótszych serii należy użyć modułów wielomodułowych UFiber 1G lub 10G, aby zmniejszyć koszty.

 

Światłowód

Użyj jednomodowego LC FiberCable do zbudowania swojej sieci światłowodowej.Lekki i elastyczny, FiberCable jest idealny do instalowania na wieżach naszych produktów do routingu na zewnątrz i przełączania, takich jak urządzenia EdgePoint.Dostępne w długościach 100, 200 i 300 ft.

 

UF-MM-1G
Obsługiwane media Multi-Mode Fiber
Typ złącza (2) LC
BiDi N/A
TX długość fali 850 nm
Długość fali RX 850 nm
Szybkość przesyłania danych 1.25 Gbps SFP
Odległość kabla 550 m

Dane techniczne

Gwarancja 12 miesięcy
Rodzaj sieci Wielomodowa (MM)
Przepustowość SFP (1GB/s)
Dystans transmisji 550m
Typ złącza LC (duplex)
Długość fali 850nm

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl