Produkty polecane
Synology Licencja CLP1
Synology Licencja CLP1

1 licencja na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
232,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Synology Licencja CLP4
Synology Licencja CLP4

4 licencje na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
833,99 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
1 490,69 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

Producent: Netgear
202,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
163,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
190,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1048
TP-Link TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
454,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
226,00 zł
szt.
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
156,19 zł
szt.
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
211,59 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
297,79 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
369,00 zł
szt.
Asus RT-AC68U
Asus RT-AC68U

Router WiFi AC1900 USB 3.0 VPN

Producent: Asus
651,00 zł
szt.

Ubiquiti UF-SM-1G-S 2 pack

Dostępność: dostępny
Wysyłka do:
Cena: 135,99 zł 135.99 PLN
ilość szt.

Opis

Duże możliwości

Moduły SFP oferowane przez Ubiquiti zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP.

Model UBNT-UF-SM-1G-S został zaprojektowany do połączeń o długości do 3km oraz o szybkości transmisji do 1Gbps. Wersja BiDi (BiDirectional) została zaprojektowana w celu wykorzystania istniejącej infrastruktury. W przypadku użycia wersji BiDi należy stosować parę modułów, jako że para używa dwóch różnych długości fali dla transmisji dwukierunkowej po jednym włóknie światłowodowym (osobna długość dla każdego kierunku).

Standardowe opakowanie zawiera jedną parę wkładek.


Cechy sprzętowe
Model obsługiwaneggo światłowodu Single - mode
Typ złącza LC
Długość fali TX Niebieski: 1310 nm
Żółty: 1550 nm
Długość fali RX Niebieski: 1310 nm
Żółty: 1550 nm
Prędkość transmisji 1.25 Gbps SFP
Długość połączenia 3km

Dane techniczne

Gwarancja 12 miesięcy
Rodzaj sieci Jednomodowa (SM)
Prędkość FO SFP (1GB/s)
Dystans transmisji 3km
Typ złącza LC (duplex)
Długość fali 1310/1550nm (WDM)
Typ transmisji WDM

Pliki do pobrania

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl