Ubiquiti airCube ACB-AC
Opis
Wsparcie UNMS
Ubiquiti Network Management Software ułatwia zdalne zarządzanie siecią.

Super antena
Innowacyjna antena zapewnia dużo większy zasięg poza zwykłymi punktami dostępowymi Wi-Fi.

Przejście PoE 24V
AirCube może być zasilany i dostarczać zasilanie do CPM airMAX z 24V PoE.

Elegancki wygląd
Atrakcyjny wygląd airCube oznacza, że można go umieścić w dowolnym miejscu pokoju, poprawiając wydajność Wi-Fi.



| Sprzęt | |
| WiFi | |
| Pasmo | 2,4GHz 2,5GHz |
| Standardy | IEEE 802.11ac |
| Cechy sprzętowe | |
| Wymiary | 87.8 x 89.25 x 89.5 mm |
| Waga | 280 g |
| Porty | 4 x 10/100/1000 Ethernet Ports 1 x USB 2.0 Port |
| Maksymalny pobór prądu | 8.5W |
| Temperatura pracy | ‑ 10 to 50° C |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Inne | |
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |


