Vertiv ( Emmerson ) LI32141CT20
Opis
Liebert itON - niezawodny zasilacz UPS typu line-interactive zaprojektowany do ochrony komputerów stacjonarnych oraz autonomicznego sprzętu IT
Liebert itON jest dostarczany razem z automatycznym regulatorem napięcia (AVR), co zapewnia elastycznośc i niezawodność komputerom PC i innym wrażliwym urządzeniom elektronicznym. Dzięki swojej kompaktowej budowie i łatwemu w obsłudze sterowaniu Liebert itON gwarantuje także podtrzymanie zasilania wystarczające, aby przed zamknięciem systemu bezpiecznie zapisać pracę będącą w toku. Liebert itON jest także wyposażony w funkcje automatycznego restartu i zimnego startu, aby przedłużyć ciągłość działania i zwiększyć dostępność.
Funkcje podstawowe
- Automatyczny regulator napięcia (AVR)
- Kompaktowy rozmiar
- Niewielka waga
- Łatwa obsługa
Wyższa dostępność
- Ochrona przed przeciążeniem oraz alarm
- Automatyczny restart i przywrócenie zasilania AC
- Szybkie ładowanie
- Funkcja szybkiego startu
Elastyczność
- Dostępne wartości znamionowe od 400 VA do 2000 VA
- Port USB (dla 1000 VA, 1500 VA,2000 VA)
- Gniazda Schuko (dla 400 VA, 600 VA,800 VA)
- Gniazda Schuko i IEC (dla 1000 VA,1500 VA, 2000 VA)
Idealne rozwiązanie dla:
- Komputerów PC
- Profesjonalnych stacji roboczych
- Małych routerów, mostków i hubów
- Terminali punktów sprzedaży
- Centrali PBX
- Innych czułych urządzeń elektronicznych



| Sprzęt | |
| Zasilanie | |
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Architektura | line-interactive |
| czas podtrzymania dla obciążenia 100% | 3,25 min |
| czas podtrzymania przy obciążeniu 50% | 6,5 min. |
| Typ gniazda wejściowego | IEC320 C14 (10A) |
| Liczba i rodzaj gniazdek z utrzymaniem zasilania | 3 x SCHUKO 3 x IEC320 C13 (10A) |
| Sinus podczas pracy na baterii | Tak |
| Zimny start | Tak |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Porty komunikacji | |
| USB | Tak |
| Diody i zabezpieczenia | |
| Diody sygnalizacyjne | ładowanie baterii przeciążenie UPSa |
| Napięcie | |
| Zakres napięcia wejściowego w trybie podstawowym | 162-290 V |
| Właściwości fizyczne | |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | 205 x 146 x 397 mm |
| Masa netto | 11,1 kg |
| Inne | |
| Wyposażenie standardowe | Instrukcja obsługi Kabel USB |
| Alarm dźwiękowy | Słaba bateria Przeciążenie konieczna wymiana baterii Awaria akumulatora |
| Typ baterii | Napięcie: 12V Pojemność: 9Ah Ilość: 2 |
Dane techniczne
| Typ obudowy | tower |
| Waga | 11,1 kg |
| Moc wyjściowa (W) | 900 |
| Moc wyjściowa (VA) | 1500 |
| Topologia (Architektura) | Line Interactive |
| Typ przebiegu | Sinusoida |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Typ gniazda wejściowego | IEC-320 C14 |
| Liczba gniazd wyjściowych | 6 |
| Gniazda wyjściowe IEC 320 C13 (podtrzymanie zasilania) | 3 |
| Ochrona gniazd RJ11 | Tak |
| Port komunikacyjny | Tak |
| Rodzaj portu komunikacyjnego | USB |
| Gwarancja na Zasilacz | 24 miesiące u producenta |

