Vertiv ( Emmerson ) PSA1500MT3-230U
Opis
Liebert PSA - wydajne zasilanie awaryjne komputerów i urządzeń biurowych
Liebert PSA to zasilacz UPS typu line-interactive o niewielkich rozmiarach i przystępnej cenie, zapewniający pełne zasilanie awaryjne komputerów i urządzeń elektronicznych w małych biurach. Zasilacz Liebert PSA oferuje wyjątkowe funkcje i doskonałą wydajność.
Wyposażony w proste, łatwe w obsłudze elementy sterowania, zasilacz Liebert PSA zapewnia zasilanie awaryjne nawet przez pięć minut przy pełnym obciążeniu, co jest wystarczającym czasem do zapisania wykonywanej pracy i zamknięcia systemu. W skład zestawu wchodzi też oprogramowanie do zamykania systemu i kabel USB, umożliwiające wysyłanie powiadomień oraz automatyczne zamykanie podłączonych systemów.
Zasilacz UPS Liebert PSA chroni ważne urządzenia elektroniczne dzięki następującym cechom:
Elastyczność:
- Cztery moce do wyboru, w tym 500, 650, 1000 i 1500 VA; 120 VAC lub 230 VAC
- Od trzech do sześciu wyjść UPS z zasilaniem akumulatorowym, zależnie od mocy modelu
- Jeden lub dwa wyjścia z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym oznaczone innym kolorem
- Oprogramowanie do komunikacji USB/zamykania systemu i kabel w zestawie
- Akumulatory z możliwością wymiany przez użytkownika
Niezawodność:
- Nawet pięć minut akumulatorowego zasilania awaryjnego przy pełnym obciążeniu
- Pełne sekwencyjne testowanie akumulatorów dla zapewnienia ich pracy w razie potrzeby
- Wczesne ostrzeżenie o wyłączeniu zasilacza UPS
- Zabezpieczenie przeciwpiorunowe i przeciwprzepięciowe (TVSS)
- Port RJ-45 do zabezpieczenia przeciwprzepięciowego linii danych
Niskie koszty eksploatacji
- Dwuletnia gwarancja w standardzie
Zasilacz Liebert PSA idealnie nadaje się do ochrony następujących urządzeń:
- Profesjonalne stacjonarne komputery PC
- Profesjonalne stacje robocze
- Niewielkie routery, mosty i koncentratory
- Terminale POS
- Inne ważne urządzenia elektroniczne



| Sprzęt | |
| Zasilanie | |
| Moc pozorna | 1500VA |
| Moc rzeczywista | 900W |
| Architektura | Line-interactive |
| Maks. czas przełączenia na baterię | 4 ms |
| czas podtrzymania dla obciążenia 100% | 5 min |
| czas podtrzymania przy obciążeniu 50% | 13 min. |
| Typ gniazda wejściowego | IEC320 C14 (10A) |
| Liczba i rodzaj gniazdek z utrzymaniem zasilania | 6 x IEC320 C13 (10A) |
| Liczba, typ gniazd wyj. z ochroną antyprzepięciową | 2 x IEC320 C13 (10A) |
| Zakres napięcia wejściowego w trybie podstawowym | 160-287 V |
| Zimny start | Tak |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Złącza | |
| Sieciowe | 2 x RJ-45 |
| Inne | USB |
| Diody i zabezpieczenia | |
| Diody sygnalizacyjne | praca z sieci zasilającej przeciążenie UPSa Awaria akumulatora praca z baterii konieczna wymiana baterii |
| Alarmy dźwiękowe | Tak |
| Wygląd i środowisko | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość) | 234 x 147 x 360 |
| Temperatura pracy | 0 - 40 st. C |
| Temperatura przechowywania | -15 - 40 st. C |
| Wilgotność | 0 % - 9 0 % (bez kondensacji) |
| Masa netto | 11,6 kg |
| Masa brutto | 12,8 kg |
| Inne | |
| Wyposażenie standardowe | Instrukcja obsługi Kabel USB oprogramowanie i sterowniki na CD |
| Dołączone oprogramowanie | oprogramowanie i sterowniki na CD |
| Typ baterii | Napięcie: 12V Pojemność: 9Ah Ilość: 2 |
Dane techniczne
| Typ obudowy | tower |
| Waga | 12,8 kg |
| Moc wyjściowa (W) | 900 |
| Moc wyjściowa (VA) | 1500 |
| Topologia (Architektura) | Line Interactive |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Typ gniazda wejściowego | IEC-320 C14 |
| Liczba gniazd wyjściowych | 8 |
| Gniazda wyjściowe IEC 320 C13 (podtrzymanie zasilania) | 6 |
| Liczba gniazd z ochroną przepięciową | 2 |
| Ochrona gniazd RJ45 | Tak |
| Port komunikacyjny | Tak |
| Rodzaj portu komunikacyjnego | USB |
| Wymienna bateria | Tak |
| Gwarancja na Zasilacz | 24 miesiące u producenta |
| Gwarancja na Baterię | 24 miesiące u producenta |

