Zyxel GS1350-18HP
Opis
Dedykowany do monitoringu
Zyxel prezentuje najnowszy zarządzalny przełącznik GS1350, stworzony z myślą o monitoringu w systemach CCTV
Nowy wygląd
Przełącznik GS1350 w tytanowo szarej obudowie, dedykowany jest do systemów monitoringu.
Specjalistyczne oprogramowanie PoE dedykowane do monitoringu
Automatyczne przywracanie kamer
Automatycznie wykrywa i przywraca niesprawne kamery IP oraz zasilane urządzenia, dzięki spersonalizowanym szczegółowym parametrom, odpowiednim do wszelkiego rodzaju urządzeń i scenariuszy instalacji.
Tryb ciągłejpracy PoE
Zapewnia nieprzerwane zasilanie, aby utrzymać działanie kamer. W przypadku aktualizacji oprogramowania lub konfiguracji, skraca czas ponownego uruchomienia.
Łatwa instalacja na dużych odległościach
Seria GS1350 pokonuje 100-metrowe ograniczenia sieci Ethernet i umożliwia instalację kamer IP lub zasilanie urządzeń przy użyciu istniejącego kabla kategorii 5e w oddalonych miejscach. Przestawiając przełącznik DIP, można włączyć tryb rozszerzonego zasięgu i uzyskać komunikację na dystansie 250 metrów. Użyj jednego przełącznika PoE i zaoszczędź czas oraz pieniądze.

Wysoki budżet PoE oraz intuicyjny panel przedni
Seria GS1350 obejmuje cztery modele o szerokim zakresie budżetu PoE do 375 watów. Rozwiązanie to umożliwia zasilanie wielu kamer IP jednocześnie. Intuicyjna sygnalizacja LED na panelu przednim umożliwia podgląd statusu PoE w czasie rzeczywistym. Dodatkowo przycisk “restore” pozwala w łatwy sposób przywrócić poprawną konfigurację.




| GS1350-18HP | |
| Porty | |
| 10/100/1000Base-T | 16 |
| Gigabit combo (RJ-45/SFP) | 2 |
| Konfigurowalne porty o rozszerzonym zasięgu | 16 |
| PoE | |
| Porty PoE | 16 |
| Standard | 802.3af/at |
| Budżet | 250W |
| Wydajność | |
| Prędkość magistrali wewnętrznej | 36 Gbps |
| Przepustowość | 26,7 Mpps |
| Bufor pakietów | 525 kB |
| Tablica adresów MAC | 8 K |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | 100 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Maksymalne zużycie energii | 300,9 W |
| Wygląd | |
| Wymiary (WxDxH) | 330 x 230 x 44 mm |
| Waga | 2,42 kg |
| Ochrona ESD/Surge | |
| Ochrona przeciwprzepięciowa zasilacza: Line-GND | 4KV |
| Ochrona przeciwprzepięciowa zasilacza: Line-Line | 2KV |
| Ochrona portu ethernetowego | 15KV/8KV |
| Środowisko | |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C |
| Wilgotność pracy | 5% do 95% |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 70°C |
| Wilgotność przechowywania | 5% do 95% |
Dane techniczne
| Gwarancja | LifeTime Producenta |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ warstwy | Warstwa L2 zarządzalna |
| Porty RJ45 1 Gbit | 16 |
| Porty SFP / Combo | 2 |
| Standard PoE / PoE+ | 802.3af 802.3at |
| Budżet PoE (W) | 250W |
| Liczba portów PoE | 16 |
| Zasilany przez PoE/PoE+ | Nie |
| Wentylator | Tak |
| Magistrala | 36 Gbps |
| Tablica MAC | 8000 |
| Zarządzanie | Web |

