Zyxel NWA50AXPRO
Opis
Access Point Zyxel NWA50AX PRO
Zyxel NWA50AX PRO oferuje prędkość WiFi AX3000 z portem uplink 2.5G Ethernet. W efekcie zapewnia potężną i najszybszą prędkość Wi-Fi 6 dla małych firm, SoHo i biur domowych. Właściciele małych firm, którzy poszukują niedrogiego punktu dostępu Wi-Fi 6 z łącznością wielogigową, mogą polegać na Zyxel NWA50AX PRO. Jest on bez wątpienia idealnym wyborem dla nich, aby obsługiwać więcej podłączonych urządzeń i aplikacji z najszybszymi prędkościami.

Niezawodne działanie i funkcje
AP AX3000(3x3:2 w 5 Ghz; 2x2:2 w 2.4 Ghz) zapewnia maksymalną szybkość transmisji danych 3000 Mbps. Natomiast port uplink 2.5G umożliwia łączność multi-gig dla sieci small biz.
Uzyskaj wielogigabitową wydajność z portem PoE 2.5Gbps, aby obsłużyć najbardziej wymagające wymagania bezprzewodowe. Podkładka stabilizująca połączenie Multi-gig zabezpiecza połączenie między kablem Cat 5E a złączem RJ45. Tym samym zapewnia połączenie o prędkości 2,5G w celu uzyskania maksymalnej przepustowości.
Zyxel NWA50AX PRO oferuje łatwą samodzielną instalację/konfigurację z odpowiednim zestawem funkcji. Dlatego jest idealny dla małych firm i SOHO. NebulaFlex pozwoli Ci na przełączanie się pomiędzy trybem samodzielnym lub intuicyjnym zarządzaniem w chmurze Nebula w zależności od potrzeb.

Zwiększ swoją wydajność Wi-Fi
Aby lepiej wykorzystać szybsze prędkości w paśmie 5Ghz, Zyxel NWA50AX PRO wyposażono w 3x anteny o wysokim zysku, aby wzmocnić sygnały WiFi i rozszerzyć zasięg, zwłaszcza na wcześniej trudno dostępne obszary.
Oprócz wzmocnienia sygnału WiFi, NWA50AX Pro wyposażony jest również w wysokiej jakości wielogigowe połączenia Ethernet. Ponieważ może działać na zwykłym okablowaniu Cat5e, port uplink 2.5G przełamuje wąskie gardło 1.0G bez ponownego okablowania, co ułatwia stworzenie niedrogiego środowiska sieciowego o dużej prędkości dla Twojej firmy lub domu.

Konfiguracja w kilka minut
Nie musisz mieć wiedzy z zakresu sieci - NWA50AX PRO został zaprojektowany tak, aby można go było łatwo skonfigurować i zainstalować w miejscach takich jak małe hotele, sklepy detaliczne, restauracje czy biura domowe.
Prosta konfiguracja pozwoli Ci na skonfigurowanie sieci dla klientów i pracowników w ciągu kilku minut. AP może być zarządzany zarówno za pomocą platformy sieciowej Nebula Cloud, jak i lokalnego interfejsu urządzenia.

Łatwe wdrożenie dzięki Zyxel's Smart Mesh
Technologia Smart Mesh firmy Zyxel automatycznie tworzy dynamiczne połączenia bezprzewodowe między punktami dostępowymi i łagodzi skomplikowane, niewygodne okablowanie przy wdrażaniu Wi-Fi.
Technologia Smart Mesh może zaoszczędzić Ci dodatkowego okablowania, umożliwiając bezprzewodową łączność między punktami dostępowymi w celu uzyskania rozszerzonego zasięgu i elastycznego wdrożenia.

Zarządzaj po swojemu
NWA50AX PRO z NebulaFlex oferuje elastyczne możliwości zarządzania. Dzięki czemu możesz swobodnie wybierać pomiędzy lokalnym interfejsem internetowym urządzenia, a łatwym interfejsem zarządzania w chmurze Nebula. W efekcie nie musisz się martwić o zapomnienie adresu IP lub zgubienie konta i hasła podczas zarządzania w chmurze.
Resellerzy, dostawcy usług zarządzanych (MSP) i administratorzy sieci znajdą prostotę, skalowalność, elastyczność, zmniejszenie ryzyka informatycznego i obniżenie kosztów w platformie zarządzania sieciami w chmurze firmy Zyxel, Nebula, która jest rozwiązaniem opartym na jednym dostawcy.
Nebula oferuje wydajną, niewymagającą wysiłku i skalowalną łączność sieciową, która współdziała w celu usunięcia złożoności i ryzyka związanego z bezpieczeństwem, które często wiąże się z podejściem do sieci opartym na współpracy z różnymi dostawcami.
Podłącz, chroń i zarządzaj zabezpieczeniami, przełącznikami, łącznością bezprzewodową i LTE/5G za pośrednictwem naszej scentralizowanej platformy w chmurze, Nebula.




| NWA50AXPRO | |
| Sieć Wifi | |
| Standard | IEEE802.11 ax/ac/n/g/b/a |
| MIMO | MU-MIMO |
| Prędkość sieci bezprzewodowej | 2,4 GHz: 575 Mb/s 5 GHz: 2400 Mb/s |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz: 2,412–2,472 GHz 5 GHz: 5,15 do 5,35 GHz; 5,470 do 5,725 GHz |
| Przepustowość łącza | 20, 40, 80 i 160 MHz |
| Moc wyjściowa nadawania | (2,4 GHz/5 GHz): 20/28 dBm |
| RF Design | |
| Typ anteny | Antena wewnętrzna |
| Zysk anteny | 2,4 GHz: 3 dBi, 5 GHz: 4 dBi, |
| Minimalna czułość odbioru | Min. Czułość Rx do -99 dBm |
| Funkcje WLAN | |
| Sterowanie pasmem | Tak |
| WDS/Mesh | Tak |
| Fast roaming | Pre-authentication, PMK caching, and 802.11r/k/v |
| DCS | Tak |
| Load balancing | Nie |
| Zaawansowane współistnienie komórek | Tak |
| Bezpieczeństwo | |
| Szyfrowanie | WPA Personal WPA2 Personal WPA3 Personal |
| Uwierzytelnianie | Nie |
| Zarządzanie dostępem | |
| Sieć | |
| IPv6 | Tak |
| sieci VLAN | Tak |
| WMM | Tak |
| U-APSD | Tak |
| Zarządzanie | |
| Tryb pracy | Chmura Nebula Samodzielny |
| Narzędzie ZON | Odkrycie przełączników, punktów dostępowych i bramek Zyxel Konfiguracje scentralizowane i wsadowe Konfiguracja IP Odnowienie adresu IP Ponowne uruchomienie urządzenia Lokalizowanie urządzenia Dostęp do internetowego interfejsu graficznego Aktualizacja oprogramowania sprzętowego Konfiguracja hasła |
| Web UI/CLI | Tak |
| SNMP | Nie |
| Specyfikacja fizyczna | |
| Wymiary (szer. x głęb. x wys.) (mm/cale) | 140 x 140 x 37,5/5,51 x 5,51 x 1,48 |
| Waga (g/funt) | 352/0,78 |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz Płyta montażowa Śruby mocujące |
| MTBF (godz.) | 420539 |
| Interfejsy fizyczne | |
| Port Ethernet | 1 x 1/2.5Gbps LAN |
| Moc | Zasilacz: AC 100 - 240 V - 50/60 Hz 0,3 A; Wyjście: DC +12V 2A PoE (802.3at): pobór mocy 20,5 W |
| Tryby PoE | IEEE802.3af: nieobsługiwany IEEE802.3at: Nieograniczony IEEE802.3bt: Nieograniczony |
| Specyfikacje środowiskowe | |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C/32°F do 122°F |
| Wilgotność pracy | 10% do 90% (bez kondensacji) |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 70°C/-40°F do 158°F |
| Wilgotność przechowywania | 10% do 90% (bez kondensacji) |
| Certyfikaty | |
| Radio | Część 15C FCC Część 15E FCC ETSI EN 300 328 EN 301 893 LP0002 EN 60601-1-2 |
| EMC | FCC, część 15B EN 301 489-1 EN 301 489-17 EN55022 EN55024 EN61000-3-2/-3 BSMICNS13438 |
| Bezpieczeństwo | Bezpieczeństwo EN 60950-1 IEC 60950-1 BSMI CNS14336-1 |
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Software kontroler | Tak |
| Rodzaj Access Pointa | wewnętrzny |
| Standard WiFi | AX3000 |
| Moc nadajnika | 28 dBm |
| DualBand | Tak |
| Moc anten dla 2.4GHz | 3 dBi |
| Moc anten dla 5GHz | 4 dBi |
| Standard PoE | 802.3bt/at |
| Zasilacz PoE w zestawie | Tak |
| Liczba portów LAN | 1x 2,5 Gbit |
| Tryb AP | Tak |
| Roaming | Tak |
| Obsługa VLAN | Tak |

