Zyxel NWA90AXPRO
Opis
Access Point Zyxel NWA90AX
Zyxel NWA90AX to najlepszy wybór dla małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą w przystępnej cenie zmodernizować swoje punkty dostępowe do standardu 802.11ax (Wi-Fi 6). Dzięki obsłudze częstotliwości 2,4/5 GHz, punkt dostępowy NWA90AX pozwala w pełni wykorzystać możliwości sieci Wi-Fi 6, takie jak większa prędkość, nawet w warunkach intensywnego ruchu internetowego i w środowiskach o dużym zagęszczeniu urządzeń. Pozwala także na rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej oraz obsługę większej liczby urządzeń Internetu Rzeczy.

Łatwa instalacja i konfiguracja
Punkt dostępowy NWA90AX możesz w łatwy sposób zainstalować i skonfigurować. Dzięki możliwości zarządzania za pośrednictwem lokalnego interfejsu oraz chmury Nebula, urządzenie oferuje prostą procedurę pozwalającą szybko przygotować punkt dostępowy do pracy kilkoma kliknięciami. Umożliwia to użytkownikowi łatwo i samodzielnie skonfigurować sieć dla gości i pracowników i błyskawicznie zacząć korzystać z ultraszybkiej łączności Wi-Fi 6.

Bezpieczne uwierzytelnianie
Dzięki obsłudze strony powitalnej dla gości oraz uwierzytelniania IEEE802.1x, punkt dostępowy NWA90AX oferuje małym i średnim przedsiębiorstwom zabezpieczenia klasy korporacyjnej. Wykorzystaj rozwiązania takie jak WPA Enterprise dla uwierzytelniania AD/Radius czy portal przechwytujący do sieci dla gości. Chronią one firmową sieć, a także oferują elastyczne opcje dostosowania metod logowania do sieci bezprzewodowej do celów marketingu i promocji firmy.

Zarządzaj tak, jak chcesz
Punkt dostępowy NWA90AX z funkcją NebulaFlex oferuje elastyczne opcje zarządzania. Pozwalają Ci one wybierać między zarządzaniem za pośrednictwem lokalnego interfejsu, a przejściem na interfejs zarządzania przez chmurę Nebula. Dzięki temu nigdy nie musisz martwić się, że zapomnisz swój adres IP, nazwę użytkownika czy hasło.




| NWA90AXPRO-EU0102F | |
| Sieć bezprzewodowa | |
| Standard | IEEE802.11 ax/ac/n/g/b/a |
| MIMO | MU-MIMO |
| Prędkość transmisji bezprzewodowej | 2,4GHz: 575 Mb/s 5GHz: 2400 Mbps |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz: 2,412 do 2,472 GHz 5 GHz: 5,15 do 5,35 GHz; 5,470 do 5,725 GHz |
| Szerokość pasma | 20-, 40-, 80-, i, 160-MHz |
| Przewodzona typowa nadawcza moc wyjściowa | (2,4GHz/5GHz): 20/28 dBm |
| Konstrukcja RF | |
| Typ anteny | Antena wewnętrzna |
| Wzmocnienie anteny | 2,4 GHz: 3 dBi, 5GHz: 4 dBi |
| Minimalna czułość odbioru | Min. Czułość odbioru do -99 dBm |
| Funkcja WLAN | |
| Sterowanie pasmem | Tak |
| WDS/Mesh | Tak |
| Szybki roaming | Wstępne uwierzytelnianie, buforowanie PMK i 802.11r/k/v |
| DCS | Tak |
| Równoważenie obciążeń | Nie |
| Bezpieczeństwo | |
| Szyfrowanie | WEP WPA WPA2-PSK WPA3 |
| Uwierzytelnianie | WPA WPA2-Enterprise EAP IEEE 802.1X Uwierzytelnianie RADIUS |
| Zarządzanie dostępem | Izolacja L2 Filtrowanie MAC Wykrywanie nieuczciwych punktów dostępowych |
| Sieć | |
| IPv6 | Tak |
| VLAN | Tak |
| WMM | Tak |
| U-APSD | Tak |
| Zarządzanie | |
| Tryb operacyjny | Zarządzanie w chmurze Nebula Samodzielny |
| ZON Utility | Wykrywanie przełączników, punktów dostępowych i bram Zyxel Konfiguracje scentralizowane i wsadowe Konfiguracja IP Odnowienie IP Ponowne uruchomienie urządzenia Lokalizowanie urządzeń Dostęp do Web GUI Aktualizacja oprogramowania sprzętowego Konfiguracja hasła |
| Internetowy interfejs użytkownika/CLI | Tak |
| SNMP | Nie |
| Specyfikacja fizyczna | |
| Wymiary (WxDxH)(mm/in.) | 140 x 140 x 37,5 / 5,51 x 5,51 x 1,48 |
| Waga (g/lb.) | 352/0.78 |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz Płyta montażowa Śruby montażowe |
| MTBF (godz.) | 420,539 |
| Interfejsy fizyczne | |
| Port Ethernet | 1 x 1/2,5Gbps LAN |
| Zasilanie | Adapter zasilania: AC 100 - 240V - 50/60 Hz 0,3A; Wyjście: DC +12V 2A PoE (802.3at): pobór mocy 20,5 W |
| Tryby PoE | IEEE802.3af: Nieobsługiwane IEEE802.3at: Bez ograniczeń IEEE802.3bt: Bez ograniczeń |
| Specyfikacja środowiskowa | |
| Temperatura pracy | 0°C do 50°C/32°F do 122°F |
| Wilgotność pracy | 10% do 90% (bez kondensacji) |
| Temperatura przechowywania | (-40°C do 70°C/-40°F do 158°F |
| Wilgotność przechowywania | 10% do 90% (bez kondensacji) |
| Certyfikaty | |
| Radio | FCC część 15C FCC część 15E ETSI EN 300 328 EN 301 893 LP0002 EN 60601-1-2 |
| EMC | FCC część 15B EN 301 489-1 EN 301 489-17 EN55022 EN55024 EN61000-3-2/-3 BSMI CNS13438 |
| Bezpieczeństwo | Bezpieczeństwo EN 60950-1 IEC 60950-1 BSMI CNS14336-1 |
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Software kontroler | Tak |
| Rodzaj Access Pointa | wewnętrzny |
| Standard WiFi | AX3000 |
| Moc nadajnika | 28 dBm |
| DualBand | Tak |
| Moc anten dla 2.4GHz | 3 dBi |
| Moc anten dla 5GHz | 4 dBi |
| Standard PoE | 802.3bt/at |
| Zasilacz PoE w zestawie | Tak |
| Liczba portów LAN | 1x 2,5 Gbit |
| Tryb AP | Tak |
| Roaming | Tak |
| Obsługa VLAN | Tak |

