Zyxel USGLITE60AX-EU0101F
Opis
Prędkość. Bezpieczeństwo. Prostota.
Wbudowane Wi-Fi 6 i ochrona przed ransomware

Najważniejsze informacje

Doświadcz nieprzerwanej łączności
Poznaj USG LITE 60AX, innowacyjne urządzenie o wysokiej wydajności z dwoma portami 2.5GbE, które oferuje łatwą konfigurację i solidne zabezpieczenia sieciowe dostosowane do potrzeb małych / domowych biur i telepracowników.

Bezpieczeństwo bez subskrypcji
Wyposażony w najlepsze, w swojej klasie, funkcje zarządzania zagrożeniami, USG LITE 60AX wykrywa i zapobiega powszechnym zagrożeniom, takim jak ransomware i złośliwe oprogramowanie, bez rocznych opłat abonamentowych.

Bezpieczna łączność VPN
USG LITE 60AX pozwala szybko zbudować bezpieczne połączenie (VPN typu site-to-site, VPN zdalnego dostępu) w kilku prostych krokach, ułatwiając firmom rozszerzenie zasięgu dla pracowników zdalnych, którzy często wymagają bezpiecznego zdalnego dostępu do sieci w siedzibie głównej.

Uwolniona wydajność, zapewnione bezpieczeństwo
USG LITE 60AX zapewnia doskonałą prędkość Wi-Fi 6, niezawodność i niskie opóźnienia, a także 2,5-gigabitowe połączenia przewodowe i potężne możliwości przetwarzania.

Podwójna łączność 2,5GbE mGig
Podwójne porty 2.5GbE WAN/LAN odblokowują nie tylko gigabitowe prędkości od dostawcy usług internetowych, ale także zapewniają wysokiej jakości połączenia przewodowe z niezwykłą elastycznością, aby dostosować oba porty do potrzeb sieciowych.

Niesamowicie szybkie Wi-Fi 6
Dwuzakresowe radio Wi-Fi 6 w USG LITE 60AX zapewnia doskonałą prędkość, niezawodność i niskie opóźnienia do 6 Gb/s.
Technologia Smart Mesh firmy Zyxel automatycznie tworzy dynamiczne połączenia bezprzewodowe między USG LITE 60AX i punktami dostępowymi Nebula, eliminując potrzebę skomplikowanego okablowania.

Szybkie i bogate funkcje chmury
Wyposażony w szybki czterordzeniowy 64-bitowy procesor 2,0 GHz, USG LITE 60AX oferuje wydajność umożliwiającą łatwe zarządzanie najbardziej wymagającymi sieciami. Oferuje niezrównane bezpieczeństwo i widoczność aplikacji w sieci, zapewniając jednocześnie najwyższą wydajność sieci, przyspieszając przesyłanie danych i poprawiając komfort korzystania z Internetu.

Połączenie i bezpieczeństwo w kilka minut
Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji mobilnej Nebula, aby uzyskać połączenie i bezpieczeństwo w ciągu kilku minut. Prosty kreator krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces instalacji. Intuicyjna aplikacja ułatwia zmianę ustawień w razie potrzeby.

Wgląd w aplikację i kontrola
USG LITE 60AX pozwala zobaczyć, w jaki sposób urządzenia w sieci korzystają z Internetu za pomocą Nebula. Pomaga to dowiedzieć się, które aplikacje są używane, dzięki czemu można w razie potrzeby ograniczyć lub zablokować określone aplikacje, aby zapewnić płynne działanie najważniejszych aplikacji, utrzymując firmę w trybie online bez zakłóceń.

Zbudowany z myślą o naturze
Ekologiczna konstrukcja USG LITE 60AX zawiera do 95% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu poużytkowego (PCR) w swojej obudowie, podkreślając nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój. W firmie Zyxel zmniejszyliśmy objętość opakowań o 36,7%, wyeliminowaliśmy kolorowe rękawy i przeszliśmy na tusze w 100% bezhalogenowe lub na bazie soi do drukowania pudełek. Wysiłki te zaowocowały wzrostem liczby jednostek na palecie o 47,7% i zmniejszeniem śladu węglowego.

Zaawansowana ochrona dzięki Elite Pack
Licencja Elite Pack oferuje rozbudowane filtrowanie stron internetowych w ponad 120 kategoriach i milionach domen. Aktywuje również zaawansowane funkcje Nebula Pro i zwiększa ochronę przed oprogramowaniem ransomware dzięki technologiom chmury bezpieczeństwa Zyxel.




| USGLITE60AX-EU0101F | |
| Specyfikacje sprzętu | |
| Procesor | Czterordzeniowy, 2,00 GHz |
| Pamięć RAM/FLASH | 1 GB/512 MB |
| Porty Ethernet | WAN: 1 x 100/1000/2500 Mb/s Sieć LAN: 1 x 100/1000/2500 Mb/s, 4 x 100/1000 Mb/s |
| Specyfikacje bezprzewodowe | |
| Standard | IEEE802.11 ac/n/g/b/a |
| MIMO | MU-MIMO |
| Prędkość bezprzewodowa | 2,4 GHz: 1150 Mb/s 5 GHz: 4800 Mb/s |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz: 2,412 do 2,472 GHz 5 GHz: 5,15–5,35 GHz; 5,470–5,725 GHz |
| Przepustowość łącza | 20-, 40-, 80- i 160-MHz |
| Przeprowadzona typowa moc wyjściowa transmisji | (2,4 GHz/5 GHz): 20/29 dBm |
| Bezpieczeństwo bezprzewodowe | Otwarte, WPA2-PSK, WPA3-Personal |
| Numer SSID | 8 |
| Typ anteny | 4 (wewnętrzne) |
| Zysk anteny | 2,4 GHz: 3,65 dBi, 4x4: 4SS 5 GHz: 4,63 dBi, 4x4: 4SS |
| Pojemność i wydajność systemu | |
| Przepustowość zapory SPI LAN do WAN (Mb/s) | 2000 |
| Przepustowość z włączonym zarządzaniem aplikacjami (Mb/s) | 2000 |
| Przepustowość z włączonym zarządzaniem zagrożeniami (Mb/s) | 2000 |
| Przepustowość VPN (Mb/s) | 300 |
| Maksymalna liczba jednoczesnych sesji TCP | 20000 |
| Maksymalna liczba tuneli VPN IPsec typu brama-brama | 3 |
| Maksymalna liczba zdalnych tuneli VPN | 5 |
| Interfejs VLAN | 4 |
| Funkcje bezpieczeństwa | |
| Zapobieganie ransomware/malware | Tak |
| Blokada włamań | Tak |
| Bloker Dark Webu | Tak |
| Zatrzymaj oszustwa pocztowe i phishing | Tak |
| Blokada reklam | Tak |
| Zablokada serwer proxy VPN | Tak |
| Zapora sieciowa | Tak |
| Ograniczenie kraju (blokowanie geograficzne IP) | Tak |
| Lista wyjątków | Tak |
| Niestandardowa dozwolona/zablokowana domena | Tak |
| Zarządzanie ruchem (aplikacje i klienci) | Tak |
| Analiza zdarzeń związanych z bezpieczeństwem | Raport o zagrożeniach dla mgławicy |
| Wywiad dotyczący zagrożeń w czasie rzeczywistym | Tak |
| Filtrowanie stron internetowych (filtr treści) * | Tak |
| Funkcje VPN | |
| Sieć VPN Site2Site | IPSec |
| Zdalny dostęp VPN | Tak |
| Funkcje sieciowe | |
| Typ sieci WAN | DHCP/Statyczny adres IP/PPPoE |
| Rezerwa IP (statyczny DHCP) | Tak |
| Blokowanie klientów | Tak |
| NAT - Serwer wirtualny | Tak |
| Serwer DHCP i przekaźnik DHCP | Tak |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Trasa statyczna | Tak |
| Sieć gościnna | Tak |
| Segmentacja sieci VLAN | Tak |
| Zarządzanie | |
| Metoda ustawiania sieci WAN podczas wdrażania | Tak |
| Zarządzanie identyfikatorami SSID w całej witrynie | Tak |
| Zarządzanie wieloma lokalizacjami | Tak |
| Raport klienta | Tak |
| Zdalna pomoc i diagnostyka | Tak |
| Zachowanie ustawień urządzenia w Nebui | Tak |
| Narzędzia na żywo | Tak |
| Dziennik zdarzeń | Tak |
| Nebula Pro Pack – zestaw zaawansowanych funkcji | Tak |
| Wymagania dotyczące zasilania | |
| Wejście zasilania | 12 V prądu stałego, 3,0 A |
| Maksymalny pobór mocy (Wat Maks.) | 31W |
| Specyfikacje fizyczne | |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.) (mm/cale) | 161,7 x 65 x 229 mm (6,37” x 2,56” x 9,02”) |
| Waga (g/funty) | 707/1,56 |
| Specyfikacje środowiskowe | |
| Temperatura operacyjna | od 0°C do 40°C (od 32°F do 104°F) |
| Wilgotność operacyjna | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Temperatura składowania | od -30°C do 70°C (od -22°F do 158°F) |
| Wilgotność składowania | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Certyfikaty | |
| CE | Tak |
| FCC | Tak |
| BSMI | Tak |
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Częstotliwość procesora | 2,0 GHz |
| Częstotliwość WiFi | 2.4 i 5Ghz |
| Standard WiFi | AX6000 (4804+1148) |
| Porty WAN 100 Mbit | 1 |
| Porty WAN 1 Gbit | 1 |
| Porty WAN 2,5 Gbit | 1 |
| Porty LAN 100 Mbit | 5 |
| Porty LAN 1 Gbit | 5 |

