Zyxel XGS2220-30HP
Opis
Przełącznik korporacyjny warstwy 3 zarządzany przez chmurę Nebula
Seria XGS2220 to rodzina przełączników dostępowych warstwy 3, która składa się z sześciu modeli, w tym opcji PoE, bez PoE i światłowodowych. Modele bez PoE oferują gigabitowe porty stacjonarne do codziennego dostępu do sieci; Modele PoE umożliwiają elastyczne opcje z większymi budżetami PoE i mieszanką portów 60 W i 30 W do zasilania urządzeń, takich jak najnowsze bezprzewodowe punkty dostępowe WiFi 6/6E; Model światłowodowy ma na celu osiągnięcie łączności biznesowej przy wymaganiach dotyczących dużej gęstości portów światłowodowych.

Elastyczne porty 10G dla konwergentnych aplikacji sieciowych
Poza czterema łączami nadrzędnymi 10G SFP+, seria XGS2220 jest wyposażona w dwa dodatkowe porty 10G Multi-Gig RJ 45, oferując elastyczność łączenia się z serwerami, pamięcią sieciową lub innymi szybkimi urządzeniami sieciowymi. Firma może działać płynnie dzięki lepszej rozciągliwości i solidnej infrastrukturze sieciowej.

Wiele opcji budżetu mocy
Modele PoE są wyposażone w 10 portów PoE++ (IEEE 802.3bt) oferujących do 60 W na port i 16-40 portów PoE+ (IEEE 802.3at) dostarczających do 30 W na port, aby sprostać różnorodnym zastosowaniom, w tym najnowszej generacji bezprzewodowych punktów dostępowych.
W ramach tej gamy 3 modele PoE 30HP, 54HP i 54FP mogą oferować większe budżety mocy odpowiednio 400 W, 600 W i 960 W, umożliwiając elastyczność w wydajnym zasilaniu pełnej gamy urządzeń PoE do zastosowań takich jak VoIP, nadzór, wysoka gęstość sieciowych aplikacji AV i kompresyjnej oferty punktów dostępowych Wi-Fi 6/6E firmy Zyxel.

Nebula, zarządzaj nią po swojemu!
Obsługa NebulaFlex Pro umożliwia łatwe przełączanie trybów zarządzania między samodzielnym zarządzaniem a intuicyjnym trybem zarządzania chmurą Nebula z pakietem 1 YEAR Pro Pack. Nebula zapewnia zarówno intuicyjny interfejs sieciowy, jak i aplikację mobilną, aby zapewnić usprawnioną instalację i zarządzanie siecią bez dodatkowych kosztów oprogramowania lub kontrolera sprzętowego.

Zawsze i wszędzie dzięki aplikacji mobilnej Nebula
- Łatwe wprowadzanie urządzenia: skanowanie kodu QR
- Rzut oka na stan sieci
- Zdalnie kontroluj swoją sieć
- Zrestartuj AP, kamerę przez cykl zasilania PoE
- Blokuj klientów z nietypowym ruchem

Dedykowany sieciowy tryb AV
Seria XGS2220 zawiera dostosowany do potrzeb sieciowy tryb AV, gdy jest używany w trybie autonomicznym. Możesz przełączać interfejsy, aby uprościć instalację AVoIP za pomocą intuicyjnego kreatora, który podpowiada wysokie wymagania dla tego typu infrastruktury sieciowej; wykorzystując inteligencję AI, przełącznik jest w stanie usunąć złożoność, stosując wszystkie niezbędne szczegóły, aby skonfigurować profesjonalne wdrożenie AVoIP w ciągu kilku minut.
Po wdrożeniu w trybie Networked AV przełącznik zapewnia dedykowany pulpit nawigacyjny umożliwiający szybki dostęp do kluczowych elementów sieci AV, takich jak informacje IGMP i IP, a także szybki dostęp do funkcji konfiguracyjnych często związanych z wdrożeniami AVoIP.




| XGS2220-30HP | |
| Porty | |
| Całkowita liczba portów | 30 |
| Porty 100/1000 Mb/s | 24 |
| Ethernet 1G/2,5G/5G/10G (RJ-45) | 2 |
| 1G SFP/10G SFP+ | 4 |
| PoE | |
| Porty PoE | 26 |
| Całkowity budżet PoE (W) | 400 |
| IEEE 802.3at (PoE+) | 1-16 |
| IEEE 802.3bt (PoE++, 60 W) | 100/1000 Mb/s: porty 17–24 1G/2,5G/5G/10G: porty 25–26 |
| Wydajność | |
| Przepustowość przełączania (Gb/s) | 168 |
| Szybkość przekazywania (Mpps) | 125 |
| Bufor pakietów | 2Mb |
| Tablica adresów MAC | 32 k |
| Ramka Jumbo (bajt) | 9K |
| Tabela przekazywania L3 | Maks. 1 tys. wpisów IPv4 Maks. 512 wpisów IPv6 |
| Tabela routingu | 64 |
| Routing VLAN | Tak |
| Interfejs IP | 32 |
| Flash/RAM (MB) | 64 MB/1 GB |
| Moc | |
| Wejście | 100 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Maks. pobór mocy (wat) | 477 |
| Specyfikacja fizyczna | |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.) | 441x330x44 |
| Waga | 4,35 |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Zestaw do montażu w racku |
| Ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi/przepięciami | |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe portu Ethernet | 2 kV |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe zasilania | Linia-GND: 2 KV Linia-Linia: 1 KV |
| Port Ethernet Zabezpieczenie ESD (powietrze/kontakt) | 8 kV/6 kV |
| Specyfikacje środowiskowe | |
| Temperatura pracy | -20°C do 50°C/-40°F do 122°F |
| Wilgotność pracy | 10% do 95% (bez kondensacji) |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 70°C/-40°F do 158°F |
| Wilgotność przechowywania | 10% do 90% (bez kondensacji) |
| MTBF (godz.) | 268305 |
| Rozpraszanie ciepła (BTU/godz.) | 1626,57 |
| Poziom hałasu przy 25°C (min./maks., dBA) | 30.21/50.21 |
Dane techniczne
| Gwarancja | LifeTime Producenta |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ warstwy | Warstwa L3 |
| Porty RJ45 1 Gbit | 24 |
| Porty RJ45 2.5 Gbit | 26 |
| Porty RJ45 5 Gbit | 26 |
| Porty RJ45 10 Gbit (10GbE) | 26 |
| Porty SFP+ 10G | 4 |
| Standard PoE / PoE+ | 802.3at |
| Budżet PoE (W) | 400 W |
| Liczba portów PoE | 26 |
| Zasilany przez PoE/PoE+ | Nie |
| Wentylator | Tak |
| Magistrala | 168 Gbps |
| Tablica MAC | 32000 |
| QoS | Tak |
| Zarządzanie | Web, Kontroler |
| Maksymalny pobór mocy (W) | 477 W |

