Zyxel XMG1915-10E-EU0101F
Opis
Kompaktowy i cichy przełącznik 2.5G oparty na chmurze
Seria XMG1915 obejmuje 10-portowe i 18-portowe przełączniki 2.5G Multi-Gig z opcją PoE lub bez. Trzy modele są wyposażone w dwa dodatkowe porty 10G SFP+. Ta kompaktowa seria przełączników zapewnia cichą pracę w każdym środowisku stacjonarnym, dzięki technologii bezwentylatorowej lub inteligentnego wentylatora. Łatwy w użyciu przełącznik obsługuje również NebulaFlex i jest wyposażony w szereg przydatnych funkcji zapewniających doskonałą wydajność.

Gotowy do zwiększenia prędkości sieci do 2,5x
Przełącznik z serii XMG1915 to idealny wybór, by zwiększyć prędkość i wydajność sieci SB/SMB, oferuje do 2,5 razy większą prędkość niż dzisiejsze sieci gigabitowe. Dzięki temu przełącznikowi zwiększenie prędkości sieci przy użyciu istniejącej infrastruktury okablowania jest proste i nie wymaga kosztownych i uciążliwych modernizacji okablowania. Możesz łatwo wdrożyć urządzenia PoE, takie jak kamery PTZ, punkty dostępowe Wi-Fi 6/6E i urządzenia IoT za pośrednictwem nieprzerwanych portów PoE ++ (60 W); lub podłączyć NAS, komputer i laptop z błyskawiczną prędkością 2,5G.

Korzyści z niezawodnego 10-gigabitowego Ethernetu
Seria XMG1915 zapewnia ekonomiczne rozwiązanie, umożliwiające dodanie łącza łącza 10G dzięki dwóm portom 10G SFP+, umożliwiającym szybkie połączenia sieciowe z serwerami lub innymi przełącznikami.

Nebula, inteligentne zarządzanie w chmurze
Obsługa NebulaFlex umożliwia łatwe przełączanie trybów zarządzania siecią między trybem autonomicznym a naszą bezlicencyjną platformą zarządzania w chmurze Nebula. Nebula zapewnia zarówno intuicyjny interfejs, jak i aplikację mobilną, aby usprawnić środowisko instalacji i zarządzania siecią, bez dodatkowych kosztów oprogramowania lub kontrolera sprzętowego.

Zarządzanie w każdym miejscu i o dowolnej porze z aplikacją mobilną Nebula
- Łatwe rejestrowanie urządzeń poprzez skanowanie kodu QR
- Stan sieci widoczny na pierwszy rzut oka
- Zdalne sterowanie siecią
- Resetowanie punktów dostępowych i kamer poprzez wyłączenie i ponowne włączenie zasilania PoE
- Blokowanie urządzeń klienckich, które generują nietypowy ruch

Ekosystem Nebula
Nebula obsługuje szeroką gamę produktów. Od przełączników i punktów dostępowych po zapory sieciowe i routery mobilne 5G/LTE, Nebula zapewnia łatwą i ujednoliconą obsługę sieci.

Zarządzanie przez Internet z zaawansowanymi funkcjami
Możesz konfigurować i zarządzać zaawansowanymi funkcjami, takimi jak VLAN, QoS, IGMP Snooping, Link Aggregation, IPv6 i zapobieganie DoS za pomocą intuicyjnej wbudowanej przeglądarki internetowej - ten przyjazny kreator krok po kroku pomaga uniknąć wielu skomplikowanych konfiguracji, umożliwiając szybką konfigurację za pomocą kilku kliknięć w ciągu kilku minut.

Schemat zastosowania
Mała firma

Schemat zastosowania
Inteligentny dom




| XMG1915-10E-EU0101F | |
| Porty | |
| Całkowita liczba portów | 10 |
| 100M/1G/2,5G Ethernet (RJ-45) | 8 |
| 1G SFP/10G SFP+ | 2 |
| Wydajność | |
| Przepustowość przełączania (Gb/s) | 80 |
| Szybkość przekazywania (Mpps) | 59,5 |
| Bufor pakietów (bajt) | 1,5 MB |
| Tablica adresów MAC | 16 K |
| Ramka Jumbo (bajt) | 12 K |
| Tabela przekierowań L3 | Maks. 128 wpisów IPv4; Maks. 128 wpisów IPv6 |
| Tabela routingu | 8 |
| Routing VLAN | Tak |
| Interfejs IP (IPv4/IPv6) | 8\8 |
| Pamięć Flash/RAM | 32 MB/256 MB |
| Zasilanie | |
| Wejście | 100 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Maksymalny pobór mocy (waty) | 13,13 |
| Min. pobór mocy (waty) | 4,67 |
| Specyfikacja fizyczna | |
| Wymiary (szer. x głęb. x wys.)(mm/wys.) | 250 x 104 x 27/9,84 x 4,09 x 1,06 |
| Waga (kg/lb.) | 0.76/1.68 |
| Dołączone akcesoria | Adapter zasilania Zestaw do montażu na ścianie |
| Bez wentylatora | Tak |
| Zabezpieczenia ESD/przepięciowe | |
| Ochrona przeciwprzepięciowa portu Ethernet | 2 KV |
| Ochrona przeciwprzepięciowa zasilacza | Linia-GND: 2 KV Linia-linia: 1 KV |
| Ochrona ESD portu Ethernet (powietrze/kontakt) | 8 KV/4 KV |
| Specyfikacje środowiskowe | |
| Praca | Temperatura: 0°C do 40°C/32°F do 104°F Wilgotność: od 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Przechowywanie | Temperatura: -40°C do 70°C/-40°F do 158°F Wilgotność: od 5% do 95% (bez kondensacji) |
| MTBF (godz.) | 646,958 |
| Rozpraszanie ciepła (BTU/godz.) | 62.1 |
| Hałas akustyczny przy 25°C (min/max, dBA) | 0 |
Dane techniczne
| Gwarancja | LifeTime Producenta |
| Typ obudowy | Desktop |
| Typ warstwy | Warstwa L2 zarządzalna |
| Porty RJ45 1 Gbit | 8 |
| Porty RJ45 2.5 Gbit | 8 |
| Porty SFP / Combo | 2 |
| Porty SFP+ 10G | 2 |
| Zasilany przez PoE/PoE+ | Nie |
| Auto uplink | Tak |
| Magistrala | 80 Gbps |
| Jumbo Frame | Tak |
| Agregacja portów | 802.3ad |
| Tablica MAC | 16000 |
| IEEE 802.1X | Tak |
| VLAN | Tak |
| VLAN gościnny | Tak |
| Zarządzanie | Web, Kontroler |
| Maksymalny pobór mocy (W) | 4,67 W |

