Zyxel XS1930-10
Opis
Zwiększ prędkość
Inteligentny, wielogigabitowy przełącznik zarządzalny Lite-L3 firmy Zyxel z serii XS1930

Przełomowy 1 Gb/s
Nowy przełącznik serii XS1930 obsługuje standard IEEE 802.3bz w celu dostarczania technologii Multi-Gigabit w istniejącej infrastrukturze okablowania, oferując do 10 razy większą przepustowość bez kosztownych i zakłócających modernizację kabli. Ponadto jest wyposażony w pierwszą w branży 5-kolorową diodę LED, która natychmiast wyświetla prędkość portu operacyjnego.

Nowa era łączności
Każdy z portów Multi-Gigabit w przełączniku serii XS1930 obsługuje prędkości 100M/1G/2.5G/5G/10G, które są odpowiednie dla każdego urządzenia sieciowego. W przypadku urządzeń obsługujących 2,5G/5G, takich jak WiFi 6/6E/7 AP, serwery i stacje robocze mogą teraz działać z maksymalną prędkością bez konieczności zmiany połączenia na 1G.

Doświadcz niemal bezgłośnej pracy
Wbudowany inteligentny wentylator zaprojektowano tak, aby automatycznie dostosowywał prędkość w zależności od temperatury urządzenia. Podczas pracy urządzenia z serii XS1930 dźwięk jest ledwo słyszalny. Jest idealny do środowiska biurowego.

Zarządzaj na swój sposób!
W serii XS1930 wprowadzono Zyxel NebulaFlex, który pozwala w dowolnym momencie łatwo przełączać się między trybem autonomicznym a naszą niewymagającą licencji platformą zarządzania chmurą Nebula za pomocą zaledwie kilku prostych kliknięć.

Zawsze i wszędzie dzięki aplikacji mobilnej Nebula
- Łatwe wdrażanie urządzenia: skanowanie kodu QR
- Rzut oka na stan sieci
- Zdalne sterowanie siecią
- Uruchom ponownie punkt dostępowy i kamerę po włączeniu zasilania PoE
- Blokuj klientów z nietypowym ruchem

Inteligentnie zarządzany przełącznik wewnątrz i na zewnątrz
Seria XS1930 ma na celu poszerzenie komfortu użytkownika dzięki unikalnemu przyciskowi „Przywróć” uruchamianemu jednym dotknięciem, a także w pełni wyposażonym funkcjom SMB, takim jak VLAN, ulepszona QoS i LAG wraz z trasą statyczną IPv4/IPv6 warstwy 3, a wszystko to można skonfigurować za pośrednictwem efektywnie działa dzięki lokalnemu, przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi sieciowemu.

Zaprojektowany z myślą o długich dystansach
Wysokiej jakości projektowanie sprzętu to sposób, w jaki Zyxel wyróżnia się na tle innych. Zapewniamy stabilność i długowieczność serii XS1930 dla Twoich sieci.

Dedykowany sieciowy tryb AV
Seria XS1930 zawiera dostosowany do potrzeb sieciowy tryb AV, gdy jest używany w trybie autonomicznym. Możesz przełączać interfejsy, aby uprościć instalację AVoIP za pomocą intuicyjnego kreatora, który wyświetla wysokie wymagania dla tego typu infrastruktury sieciowej; wykorzystując inteligencję sztucznej inteligencji, przełącznik jest w stanie uprościć tę złożoność, stosując wszystkie niezbędne szczegóły, aby w ciągu kilku minut skonfigurować profesjonalne wdrożenie AVoIP.
Po wdrożeniu w trybie Networked AV przełącznik zapewnia dedykowany pulpit nawigacyjny umożliwiający szybki dostęp do kluczowych elementów sieci AV, takich jak informacje IGMP i IP, a także szybki dostęp do funkcji konfiguracyjnych często związanych z wdrożeniami AVoIP.

Scenariusze zastosowań sieciowych
Zarządzanie chmurą

Scenariusze zastosowań sieciowych
Samodzienne zarządzanie

Po prostu połącz się z jednym dostawcą
Sprzedawcy, dostawcy usług zarządzanych (MSP) i administratorzy sieci uznają prostotę, skalowalność, elastyczność, zmniejszone ryzyko IT i obniżone koszty dzięki platformie Zyxel Cloud Networking Management, Nebula, za podejście jednego dostawcy.
Po prostu połącz się bez złożoności
Nebula oferuje wydajną, łatwą i skalowalną łączność sieciową, która współpracuje, aby wyeliminować złożoność i zagrożenia bezpieczeństwa często związane z podejściem do sieci różnych dostawców.
Uruchom całą sieć w ciągu kilku minut
Łącz się, chroń i zarządzaj łącznością Security, Switch, bezprzewodową i LTE/5G za pośrednictwem naszej scentralizowanej platformy chmurowej Nebula.
Just Connect z niezrównanym portfolio
Obsługując klientów posiadających ponad 80 urządzeń obsługujących Nebulę w ramach stale rosnącego portfolio, Zyxel nie ma sobie równych w swoim podejściu do wdrażania nowych i istniejących produktów za pośrednictwem NebulaFlex. Od wdrożenia domowego biura po zapewnienie łączności w rozproszonych konfiguracjach sieciowych, portfolio produktów Zyxel obsługujących Nebulę może dostosować się do każdego rodzaju budżetu, funkcjonalności i skalowalności na teraz i na przyszłość.




| XS1930-10-ZZ0101F | |
| Porty | |
| Całkowita liczba portów | 10 |
| Ethernet 100M/1G/2,5G/5G/10G (RJ-45) | 8 |
| 10-gigabitowy SFP+ | 2 |
| Wydajność | |
| Wydajność przełączania (Gb/s) | 200 |
| Szybkość przesyłania (Mpps) | 148,8 |
| Bufor pakietów (bajt) | 2MB |
| Tabela adresów MAC | 16 K |
| Zakładka Przekazywanie L3 | Maks. 512 wpisów IPv4 Maks. 512 wpisów IPv6 |
| Tabela routingu | 32 |
| Routing sieci VLAN | Tak |
| Interfejs IP | 32/32 |
| Flash/RAM | 32 MB/256 MB |
| Moc | |
| Zasilanie | 100–240 V prądu przemiennego, 50/60 Hz |
| Maks. pobór mocy (wat) | 44,3 |
| Specyfikacje fizyczne | |
| Wymiary (szer. x głęb. x wys.) | 330 x 230 x 44 |
| Waga | 2,4 |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Zestaw do montażu w szafie RACK |
| Specyfikacje środowiskowe | |
| Temperatura operacyjna | -20°C do 50°C/-4°F do 122°F |
| Wilgotnosć operacyjna | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 70°C/-40°F do 158°F |
| Wilgotnosć przechowywania | 5% do 95% (bez kondensacji) |
| MTBF (godz.) | 778690 |
| Rozpraszanie ciepła (BTU/godz.) | 151.06 |
| Hałas akustyczny (min./maks., dBA) | 28/50 |
Dane techniczne
| Gwarancja | LifeTime Producenta |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ warstwy | Warstwa L2+ zarządzalna |
| Porty RJ45 1 Gbit | 8 |
| Porty RJ45 2.5 Gbit | 8 |
| Porty RJ45 10 Gbit (10GbE) | 8 |
| Porty SFP+ 10G | 2 |
| Zasilany przez PoE/PoE+ | Nie |
| Wentylator | Tak |
| Magistrala | 200 Gbps |
| Tablica MAC | 16000 |
| IEEE 802.1X | Tak |
| VLAN | Tak |
| Liczba VLAN | 4094 |
| VLAN gościnny | Tak |
| Standard QoS | 802.1p |
| Zarządzanie | Web |
| Maksymalny pobór mocy (W) | 44,3 |

