Zyxel XS3800-28
Opis
Zarządzaj po swojemu!
XS3800-28 dołącza do rodziny Zyxel NebulaFlex Pro i umożliwia łatwe przełączanie za pomocą kliku kliknięć pomiędzy trybami samodzielnego zarządzania i intuicyjnej platformy do zarządzania w chmurze Nebula z jednorocznym pakietem 1-YEAR Pro Pack.

Zawsze i wszędzie z aplikacją mobilną Nebula
- Łatwe wdrażanie urządzenia: skanowanie kodu QR
- Rzut oka na stan sieci
- Zdalne sterowanie siecią
- Uruchom ponownie punkt dostępowy i kamerę po włączeniu zasilania PoE
- Blokuj klientów z nietypowym ruchem

Elastyczna konstrukcja portów
XS3800-28 oferuje maksymalnie 24 światłowodowe porty 10Gbps lub 12 miedzianych portów 10Gbps, które zapewniają najbardziej elastyczne dostosowanie sieci.

Potencjał przełącznika szkieletowego
XS3800-28 jest dedykowany do agregacji sieci SMB lub sieci w sektorze edukacji, które wymagają architektury o niskiej wartości opóźnień i sieci szkieletowej 10G z obsługą dużej liczby urządzeń oraz podstawową funkcjonalnością routingu.

Przycisk przywracania ustawień
Przycisk „Restore“ zapisuje ostatnią działającą konfigurację jako domyślną spersonalizowaną, dzięki czemu umożliwia przywrócenie ustawień w przypadku problemów z siecią.

Podwójne zasilanie
Dwa zasilacze PSU obsługują zapasowy tryb zasilania „active-standby“, który zapewnia ciągłość działania w przypadku awarii głównego zasilacza.

Więcej trybów prędkości twojej sieci
Multi gigabitowe porty RJ-45 obsługują prędkości 100M, 1G, 5G, 2.5G i 10G.
Możliwość korzystania z dotychczasowej infrastruktury
Wykorzystaj istniejącą infrastrukturę kablową CAT5e, aby zaktualizować prędkość sieci do 2,5G / 5 Gb / s bez konieczności tworzenia nowego okablowania.
Koniec z obniżaniem wydajności sieci
Produkty 2.5G/5G takie jak serwery i urządzenia magazynujące mogą od teraz pracować z maksymalną prędkością bez wpływu na połączenia obniżające wydajność do 1G.

Zaprojektowane do pracy długodystansowej
Wysoka jakość konstrukcji sprzętowej to sposób, w jaki Zyxel wyróżnia się na tle konkurencji. Gwarantujemy stabilność i długowieczność modelu XS3800-28 w twojej sieci.

Zarządzanie w chmurze

Zarządzanie w trybie niezależnym




| XS3800-28 | |
| Porty | |
| Całkowita liczba portów | 28 |
| Ethernet 100M/1G/2,5G/5G/10G (RJ-45) | 4 |
| Porty SFP+ | 8 |
| Wydajność | |
| Wydajność przełączania (Gb/s) | 560 |
| Szybkość przesyłania (Mpps) | 416 |
| Bufor pakietów (bajt) | 4MB |
| Tabela adresów MAC | 32000 |
| L3 forwarding table | Maks. 4 tys. wpisów IPv4 Maks. 2 tys. wpisów IPv6 |
| Tabela routingu | 1000 |
| Interfejs IP | 128 |
| Flash/RAM | 64 MB/8 GB |
| Zasilanie | |
| Wejście | Podwójne zasilanie 100 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Maks. pobór mocy | 86.97 W |
| Specyfikacja fizyczna | |
| Wymiary (szer. x głęb. x wys.) (mm/cale) | 441 x 360 x 44/17,36 x 14,17 x 1,73 |
| Waga (kg/funt) | 4.81/10.6 |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Zestaw do montażu w szafie RACK |
| Specyfikacja środowiskowa | |
| Temperatura operacyjna | 0°C do 50°C/32°F do 122°F |
| Wilgotność operacyjna | 10% do 95% (bez kondensacji |
| Temperatura przechowywania | (-40°C do 70°C/-40°F do 185°F |
| Wilgotność przechowywania | 10% do 95% (bez kondensacji |
| MTBF (godz.) | 656,274.78 |
| Rozpraszanie ciepła (BTU/godz.) | 296.57 |
| Hałas akustyczny @ 25°C (dBA) | 58.2 |
Dane techniczne
| Gwarancja | LifeTime Producenta |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ warstwy | Warstwa L3 |
| Porty RJ45 1 Gbit | 28 |
| Porty RJ45 2.5 Gbit | 4 |
| Porty RJ45 5 Gbit | 4 |
| Porty RJ45 10 Gbit (10GbE) | 4 |
| Porty SFP+ 10G | 24 |
| Porty SFP+ 10G - Uwagi | 8 portów COMBO |
| Zasilany przez PoE/PoE+ | Nie |
| Wentylator | Tak |
| Magistrala | 560 Gbps |
| Tablica MAC | 32000 |
| QoS | Tak |
| Zarządzanie | Web, Kontroler |
| Redundantne zasilanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy (W) | 86.97 W |

