Produkty polecane
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

Producent: Synology
1 498,99 zł
szt.
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

Producent: Netgear
203,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
163,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
228,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1048
TP-Link TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
418,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
226,00 zł
szt.
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
154,99 zł
szt.
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
238,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
297,79 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
356,00 zł
szt.
Asus RT-AC68U
Asus RT-AC68U

Router WiFi AC1900 USB 3.0 VPN

Producent: Asus
617,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024D
TP-Link TL-SG1024D

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
323,00 zł
szt.

D-Link DEM-310GT

Dostępność: dostępny
Wysyłka do:
Cena: 317,99 zł 317.99 PLN
ilość szt.

Opis

D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) module, max. 10km

DEM-310GT to wysokiej jakości konwerter 1350nm jedno/wielomodowy SFP (mini-GBIC). Konwerter posiada jeden wbudowany port światłowodowy LX 1000 Mb/s (LC-Duplex).Obsługuje standardy: full duplex oraz gigabit. Zastosowana metalowa obudowa eliminuje możliwość powstawania zakłóceń elektromagnetycznych (EMI) oraz zwiększa wytrzymałość urządzenia.Transciever może być podłączany podczas pracy (hot plug) i obsługuje kontrolę przepływu IEEE 802.3x.

Charakterystyka:

  • Port światłowodowy LC 1000 Mb/s LX (standard IEEE 802.3z)
  • Tryb pełnodupleksowy 2000 Mb/s
  • Obsługa kontroli przepływu IEEE 802.3x
  • Wymiana "na gorąco"
  • IEEE 802.3z
  • Kontrola przepływu IEEE 802.3x

DEM-310GT
Rodzaj MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)
Dodatkowe informacje Maksymalny zasięg światłowodu multimodalnego: 62.5 - 550m
Maksymalny zasięg światłowodu multimodalnego 50 - 550m
Maksymalny zasięg światłowodu singleimode 9 - 10km
napięcie zasilania modułu 3.3V
Urządzenia w których jest wykorzystywany wszystkie przełączniki i moduły przełączników z portem MiniGBIC/SFP

Dane techniczne

Gwarancja 24 miesiące
Rodzaj sieci Jednomodowa (SM)
Prędkość FO SFP (1GB/s)
Dystans transmisji 10km
Typ złącza LC (duplex)
Długość fali 1310nm
Typ transmisji WDM

Pliki do pobrania

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl