Produkty polecane
Synology Licencja CLP1
Synology Licencja CLP1

1 licencja na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
251,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Synology Licencja CLP4
Synology Licencja CLP4

4 licencje na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
831,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
1 498,29 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Netgear
234,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
182,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
202,00 zł
TP-Link TL-SF1048
TP-Link TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
456,99 zł
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
238,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM

Mediakonwerter MM 1310nm SC->RJ45 do 2km

Producent: TP-Link
128,00 zł
TP-Link MC220L
TP-Link MC220L

Mediakonwerter na wkładkę SFP->RJ45

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
88,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-MC1400
TP-Link TL-MC1400

Obudowa do mediakonwerterów 14 slotów

Producent: TP-Link
838,99 zł
TP-Link TL-MCRP100
TP-Link TL-MCRP100

Zasilacz dodatkowy do MC1400

Producent: TP-Link
292,00 zł
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
159,00 zł
szt.
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
238,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
337,99 zł
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
372,69 zł
Asus RT-AC68U
Asus RT-AC68U

Router WiFi AC1900 USB 3.0 VPN

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Asus
642,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS

D-Link DEM-311GT

Dostępność: telefonicznie (22 631-17-82)
Cena: 224,00 zł 224.00 PLN

Opis

DEM-311GT to wysokiej jakości konwerter 850nm jedno/wielomodowy SFP (mini-GBIC).

1-portowy modul swiatlowodowy Mini-GBIC 1000Base-SX (max 550 m)

Konwerter posiada jeden wbudowany port światłowodowy SX 1000 Mb/s (LC-Duplex).

Obsługuje standardy: full duplex oraz gigabit. Zastosowana metalowa obudowa eliminuje możliwość powstawania zakłóceń elektromagnetycznych (EMI) oraz zwiększa wytrzymałość urządzenia.

Transciever może być podłączany podczas pracy (hot plug) i obsługuje kontrolę przepływu IEEE 802.3x.

Charakterystyka

  • 1 port światłowodowy 1000 Mb/s SX (LC-Duplex)
  • Tryb pełnodupleksowy 2000 Mb/s
  • Obsługa kontroli przepływu IEEE 802.3x
  • Wymiana "na gorąco"
  • IEEE 802.3z
  • Kontrola przepływu IEEE 802.3x
  • Światłowód Multimode 62,5/125 µm o maksymalnej długości 220 m
  • Światłowód Multimode 50,0/125 µm o maksymalnej długości 550 m

Sprzęt
Czułość odbiornika optycznego
  • -18dBm (max)
Typ złącza
  • LC
Napięcie
  • 3.1-3.5V
Maksymalne napięcie
  • 6.0V
Maksymalne natężenie prądu
  • 300mA
Wygląd
Wymiary (WxDxH)
  • 13.8 x 57.2 x 8.5 mm
Inne
Class 1 Laser
  • EN 60825-1
FDA 21
  • 1040.10 & 1040.11
Gwarancja
  • 2 lata
Pomoc techniczna
  • Bezpłatna pomoc techniczna

Dane techniczne

Gwarancja 24 miesiące
Rodzaj sieci Wielomodowa (MM)
Przepustowość SFP (1GB/s)
Dystans transmisji 550m
Typ złącza LC (duplex)
Długość fali 850nm
Typ transmisji WDM

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl