D-Link DGS-3630-28PC/SI/E
Opis
Stakowalne zarządzalne przełączniki
- Zaprojektowane z myślą o firmach SMB, dużych przedsiębiorstwach oraz dostawcach usług internetowych
- Cechują się wysoką wydajnością, elastycznością, tolerancją na błędy oraz rozbudowanymi funkcjami oprogramowania
- Gigabitowy Ethernet SFP, 10 portów GbE SFP+, funkcje bezpieczeństwa oraz zaawansowana funkcja Quality of Service (QoS), sprawia, że przełączniki DGS-3630 mogą pracować w warstwie głównej, dystrybucyjnej i dostępowej sieci
- Duża gęstość portów, stakowanie oraz łatwe zarządzanie umożliwiają użycie przełączników rodziny DGS-3630 w wielu różnych zastosowaniach
- Urządzenia zgodne z Power over Ethernet mogą być zasilane wprost z przełączników DGS-3630-28PC oraz DGS-3630-52PC przez standardowy kabel Ethernet
Jakość przewyższająca konkurencję
Osiągnięcia DGS-3630-28TC porównano z wiodącymi przełącznikami konkurencji. Chociaż cena tego modelu jest znacząco niższa i charakteryzuje się on dużo mniejszym poborem energii niż urządzenia konkurencji, we wszystkich testach porównawczych uzyskał takie same lub lepsze wyniki.
Wszechstronne zarządzanie
Przełączniki rodziny DGS-3630 są dostarczane wraz z narzędziami:
Network Assistant Utility
Interfejs CLI (Command Line Interface)
Intuicyjny interfejsem oparty na przeglądarce
Wsparcie SNMP udostępnia zarządzanie z jednego miejsca wielu urządzeń, a zarządzanie out-of-band jest dostępne przez dedykowany port konsoli. Port konsoli mini-USB pozwala zarządzać przełącznikami rodziny DGS-3630 bez dodatkowych złącz. Natomiast dzięki portom USB typu A istnieje możliwość przechowywania logów, konfiguracji oraz wgrywania najnowszego oprogramowania.
Wysoka elastyczność i dostępność
Opcja stakowania umożliwia zestawienie wielu przełączników w jednym fizycznym lub wirtualnym stosie. Skaluj swoją sieć jedynie przy użyciu kabla, bez konieczności stosowania modułów stakowania. Stakowanie zwiększa nadmiarowość fizycznych urządzeń, a zarządzanie wszystkimi przełącznikami w stosie odbywa się przez pojedynczy adres IP.
Bezpieczeństwo, wydajność i dostępność
Funkcje QoS pomagają w zapewnieniu krytycznych usług sieciowych takich jak Voice over IP i wideokonferencji, które mają wysoki priorytet w sieci. D-Link Safeguard Engine zwiększa dostępność usług i stabilność działania, a także dostępność przełącznika, dzięki ochronie przed złośliwymi atakami wywołanymi przez wirusy i robaki.



| DGS-3630-28PC/SI | |
| Architektura sieci LAN | GigabitEthernet |
| 10/100/1000BASE-T PoE ports | 20 |
| Combo 10/100/1000BASE-T PoE/SFP ports | 4 |
| Liczba portów 10G SFP+ | 4 |
| Prędkość magistrali wewnętrznej | 128 Gbps |
| Przepustowość | 95.2 mpps |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 68K |
| Zasilanie | 100 - 240 VAC PoE 802.3af PoE 802.3at Sieciowe |
| Wymiary (WxDxH) | 44 x 441 x 380 mm |
| Dopuszczalna temperatura pracy | -5 to 50 ˚C (23 to 122 ˚F) |
| Dopuszczalana wilgotność powietrza | 10%-95% niekondensująca |
| Inne | |
| Zarządzanie, monitorowanie i konfiguracja | NTP - Network Time Protocol Web-based GUI configuration CLI Telnet SNMPv1 SNMPv2 SNMPv3 SNMP Trap TFTP FTP IPv4 RMON RMON II LLDP DHCP Client DHCP Server DNS |
Dane techniczne
| Gwarancja | LifeTime Producenta |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ warstwy | Warstwa L3 |
| Porty RJ45 1 Gbit | 20 |
| Porty SFP / Combo | 4 |
| Porty SFP / Combo - Uwagi | SFP |
| Porty SFP+ 10G | 4 |
| Standard PoE / PoE+ | 802.3af 802.3at |
| Budżet PoE (W) | 370 W |
| Liczba portów PoE | 24 |
| Liczba portów PoE+ | 24 |
| Zasilany przez PoE/PoE+ | Nie |
| Magistrala | 128 Gbps |
| Jumbo Frame | Tak |
| Port mirroring | Tak |
| Port trunking | Tak |
| VLAN | Tak |
| VLAN gościnny | Tak |
| QoS | Tak |
| ACL | Tak |
| Zarządzanie | Web |
| Maksymalny pobór mocy (W) | 34.6 W |

