D-Link DGS-3630-28TC/SI/E
Opis

Stakowalne zarządzalne przełączniki
- Zaprojektowane z myślą o firmach SMB, dużych przedsiębiorstwach oraz dostawcach usług internetowych
- Cechują się wysoką wydajnością, elastycznością, tolerancją na błędy oraz rozbudowanymi funkcjami oprogramowania
- Gigabitowy Ethernet SFP, 10 portów GbE SFP+, funkcje bezpieczeństwa oraz zaawansowana funkcja Quality of Service (QoS), sprawia, że przełączniki DGS-3630 mogą pracować w warstwie głównej, dystrybucyjnej i dostępowej sieci
- Duża gęstość portów, stakowanie oraz łatwe zarządzanie umożliwiają użycie przełączników rodziny DGS-3630 w wielu różnych zastosowaniach
- Urządzenia zgodne z Power over Ethernet mogą być zasilane wprost z przełączników DGS-3630-28PC oraz DGS-3630-52PC przez standardowy kabel Ethernet

Jakość przewyższająca konkurencję
Osiągnięcia DGS-3630-28TC porównano z wiodącymi przełącznikami konkurencji. Chociaż cena tego modelu jest znacząco niższa i charakteryzuje się on dużo mniejszym poborem energii niż urządzenia konkurencji, we wszystkich testach porównawczych uzyskał takie same lub lepsze wyniki.

Wszechstronne zarządzanie
Przełączniki rodziny DGS-3630 są dostarczane wraz z narzędziami:
Network Assistant Utility
Interfejs CLI (Command Line Interface)
Intuicyjny interfejsem oparty na przeglądarce
Wsparcie SNMP udostępnia zarządzanie z jednego miejsca wielu urządzeń, a zarządzanie out-of-band jest dostępne przez dedykowany port konsoli. Port konsoli mini-USB pozwala zarządzać przełącznikami rodziny DGS-3630 bez dodatkowych złącz. Natomiast dzięki portom USB typu A istnieje możliwość przechowywania logów, konfiguracji oraz wgrywania najnowszego oprogramowania.

Wysoka elastyczność i dostępność
Opcja stakowania umożliwia zestawienie wielu przełączników w jednym fizycznym lub wirtualnym stosie. Skaluj swoją sieć jedynie przy użyciu kabla, bez konieczności stosowania modułów stakowania. Stakowanie zwiększa nadmiarowość fizycznych urządzeń, a zarządzanie wszystkimi przełącznikami w stosie odbywa się przez pojedynczy adres IP.

Bezpieczeństwo, wydajność i dostępność
Funkcje QoS pomagają w zapewnieniu krytycznych usług sieciowych takich jak Voice over IP i wideokonferencji, które mają wysoki priorytet w sieci. D-Link Safeguard Engine zwiększa dostępność usług i stabilność działania, a także dostępność przełącznika, dzięki ochronie przed złośliwymi atakami wywołanymi przez wirusy i robaki.



| DGS-3630-28TC/SI | |
| Architektura sieci LAN | GigabitEthernet |
| 10/100/1000BASE-T ports | 20 |
| Combo 10/100/1000BASE-T/SFP ports | 4 |
| Liczba portów 10G SFP+ | 4 |
| Port konsoli | RJ-45 and Mini-USB console ports for out-of-band CLI management |
| Port zarządzania | 10/100/1000BASE-T RJ-45 Ethernet port for out-of-band IP management |
| Port USB | 1 x USB 2.0 Type A port |
| Wydajność | |
| Prędkość magistrali wewnętrznej | 128 Gbps |
| Przepustowość | 95.24 Mpps |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 68K |
| Tabela routingu IPv4 (IPv4 / IPv6) | 16K |
| Tabela przesyłania IPv4 (IPv4 / IPv6) | 32K |
| Rozmiar Jumbo Frame | 12KB |
| Fizyczne | |
| MTBF | 300,190.46 hours |
| Akustyka | 52.7 dB(A) |
| Rozpraszanie ciepła | 144.58 BTU/h |
| Zasilanie | 100 to 240 VAC 50/60 Hz |
| Maksymalne zużycie energii | 42.4 W |
| Zużycie energii w trybie oczekiwania | 28.1 W |
| Wymiary (WxDxH) | 441 x 259.8 x 44 mm |
| Waga | 3.74 kg |
| Wentylacja | Dwa wentylatory |
| Temperatura pracy | -5 to 50 °C (23 to 122 °F) |
| Temperatura przechowywania | -40 to 70 °C (-40 to 158 °F) |
| Wilgotność operacyjna | 10% to 95% RH |
| Wilgotność przechowywania | 5% to 95% RH |
| Ochrona przepięciowa | Ochrona przeciwprzepięciowa 6 kV na wszystkich portach dostępu Ethernet |
| Certyfikacja bezpieczeństwa | cUL, CB, CE, CCC, BSMI |
| EMI/EMC | CE, FCC Class A, C-Tick, VCCI, BSMI, CCC |
| Certyfikacja gotowa na IPv6 | IPv6 Ready Logo Phase-2 |
Dane techniczne
| Gwarancja | LifeTime Producenta |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ warstwy | Warstwa L3 |
| Porty RJ45 1 Gbit | 20 |
| Porty SFP / Combo | 4 |
| Porty SFP+ 10G | 4 |
| Liczba portów PoE+ | 32 |
| Zasilany przez PoE/PoE+ | Nie |
| Porty USB | 1 |
| Auto uplink | Tak |
| Wentylator | Tak |
| Magistrala | 128 Gbps |
| Stakowalny | Tak |
| Jumbo Frame | Tak |
| Port mirroring | Tak |
| Port trunking | Tak |
| Tablica MAC | 68000 |
| VLAN | Tak |
| VLAN gościnny | Tak |
| QoS | Tak |
| ACL | Tak |
| Zarządzanie | Web, Telnet |
| Maksymalny pobór mocy (W) | 42.4 W |

