Produkty polecane
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

Producent: Synology
1 498,99 zł
szt.
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

Producent: Netgear
241,99 zł
szt.
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
163,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
239,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1048
TP-Link TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
466,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
226,00 zł
szt.
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
153,99 zł
szt.
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
238,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
313,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
347,99 zł
szt.
Asus RT-AC68U
Asus RT-AC68U

Router WiFi AC1900 USB 3.0 VPN

Producent: Asus
645,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024D
TP-Link TL-SG1024D

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
327,00 zł
szt.

D-Link DIS-S302SX

Dostępność: telefonicznie (22 631-17-82)
Cena: 587,99 zł 587.99 PLN

Opis

Moduł światłowodowy Mini‑GBIC SFP do 1000Base‑SX

  • 1-portowy moduł SFP (1000Base-SX, Wielomodowy)
  • do 2 km
  • temperatura pracy -40 ~ 85°C

DIS-S301SX
Głowne
Opis 1000BASE-SX Multi-Mode
2KM LC SFP Transceiver
Standard
Zgodność z normą IEEE802.3z 1000BASE-SX
Zgodność z MSA Tak
Rodzaj światłowodu Multi-mode
Dystans 62.5/125um fiber: 1km
50/125um fiber: 2km
Prędkość 1.25Gbps
Interfejsy
Typ złącza Duplex LC
Pojedynczy / dwukierunkowy Single/Bi Direction Single-direction
Długość fali 1310nm
Wyjściowa moc optyczna (TX moc optyczna) -3dBm, -9dBm
Wejściowa moc optyczna (moc optyczna RX) -3dBm, -22dBm
Wrażliwość -22dBm
Typ światłowodu multi-mode 50/125um or 62.5/125um fiber
Operacyjny
Zasilanie 3,3V
Maksymalny prąd wejściowy 300mA
Budżet mocy (MIN Budżet mocy) 13dB
Maksymalny budżet mocy 19dB
Wytwarzane ciepło 2.376 kJ/h
Środowisko fizyczne
Temperatura pracy -40 to +85°C
Temperatura przechowywania -40 to +85 °C
Wilgotność 5 to 95% RH
Wymiary 13.7 x 55.4 x 8.5 mm
Waga 20g
MTBF 224,167 hours
Kolor zatrzasku niebieski
Emisje (EMI) i certyfikaty bezpieczeństwa
EMI CE, FCC, VCCI
Zabezpieczenia LVD, EN 60825-1, EN 60825-2

Dane techniczne

Gwarancja 60 miesięcy
Rodzaj sieci Wielomodowa (MM)
Prędkość FO SFP (1GB/s)
Dystans transmisji 2km
Typ złącza LC (duplex)
Długość fali 1310nm

Pliki do pobrania

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl