Menu
- Access Pointy
- Switche
- Routery
- Zapory sieciowe
- UTM
- Anteny
- Kable sieciowe
- Zasilanie POE
- Zasilacze UPS
- Kamery IP
- Rejestratory Video
- Serwery plików
- Dyski
- Karty WiFi
- Karty sieciowe
- PowerLine
- Wzmacniacze WiFi
- Kontrolery Access Pointów
- Moduły SFP
- Zaciskarki do kabli sieciowych
- MediaKonwertery
- Licencje
- Rozszerzenie gwarancji
- Inne
Producenci
Produkty polecane
Bestsellery
D-Link DIS-S310LX
Dostępność:
telefonicznie (22 631-17-82)
Cena:
223,00 zł
223.00
PLN
Opis
Moduł światłowodowy Mini‑GBIC SFP do 1000Base‑LX
- moduł światłowodowy 1-portowy Mini-GBIC SFP (1000Base-LX, Jednomodowy)
- do 10 km
- temperatura pracy -40 ~ 85°C


| DIS-S301SX | |
| Głowne | |
| Opis | 1000BASE-LX Single-Mode 10KM LC SFP Transceive |
| Standard | |
| Zgodność z normą | IEEE802.3z 1000BASE-LX |
| Zgodność z MSA | Tak |
| Fiber Channel FC-PI standard | 100-SM-LC-L |
| Rodzaj światłowodu | Single-Mode |
| Dystans | 10km |
| Prędkość | 1.25Gbps |
| Interfejsy | |
| Typ złącza | Duplex LC |
| Pojedynczy / dwukierunkowy | Single/Bi Direction Single-direction |
| Długość fali | 1310nm |
| Wyjściowa moc optyczna (TX moc optyczna) | MAX.: -3dBm, MIN.: -8 dBm |
| Wejściowa moc optyczna (moc optyczna RX) | MAX.: - 3 dBm, MIN.: - 24 dBm |
| Wrażliwość | -24dBm |
| Typ światłowodu | Single-mode 9/125um fibre |
| Operacyjny | |
| Zasilanie | 3,3V |
| Maksymalny prąd wejściowy | 300mA |
| Budżet mocy (MIN Budżet mocy) | 16dB |
| Maksymalny budżet mocy | 21dB |
| Wytwarzane ciepło | 2.376 kJ/h |
| Środowisko fizyczne | |
| Temperatura pracy | -40 to +85°C |
| Temperatura przechowywania | -40 to +85 °C |
| Wilgotność | 5 to 95% RH |
| Wymiary | 13.7 x 55.4 x 8.5 mm |
| Waga | 20g |
| MTBF | 223,857 hours |
| Kolor zatrzasku | niebieski |
| Emisje (EMI) i certyfikaty bezpieczeństwa | |
| EMI | CE, FCC, VCCI |
| Zabezpieczenia | LVD, EN 60825-1, EN 60825-2 |
Pliki do pobrania
Produkty powiązane
D-Link DIS-300G-14PSW
D-Link DIS-300G-14PSW
Switch przemysłowy 8 x 1Gb RJ45 PoE 2 x 1Gb RJ45 4 x 1Gb SFP 240W
Cena:
5 764,00 zł
D-Link DIS-300G-8PSW
D-Link DIS-300G-8PSW
Switch przemysłowy 4 x 1Gb RJ45 2 x 1Gb RJ45 2 x 1Gb SFP 120W
Cena:
5 002,00 zł

