Produkty polecane
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

Producent: Synology
1 559,00 zł
szt.
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

Producent: Netgear
198,99 zł
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
194,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
270,29 zł
Switch  TL-SF1048
Switch TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
441,99 zł
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
228,00 zł
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM

Mediakonwerter MM 1310nm SC->RJ45 do 2km

Producent: TP-Link
128,00 zł
TP-Link MC220L
TP-Link MC220L

Mediakonwerter na wkładkę SFP->RJ45

Producent: TP-Link
89,00 zł
TP-Link TL-MC1400
TP-Link TL-MC1400

Obudowa do mediakonwerterów 14 slotów

Producent: TP-Link
946,19 zł
TP-Link TL-MCRP100
TP-Link TL-MCRP100

Zasilacz dodatkowy do MC1400

Producent: TP-Link
314,99 zł
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
162,00 zł
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
238,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
348,69 zł
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
382,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024D
TP-Link TL-SG1024D

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
364,00 zł
szt.
Bestsellery

Netgear GC728XP

Dostępność: telefonicznie (22 631-17-82)
Cena: 2 725,00 zł 2725.00 PLN
Producent: Netgear
Kod produktu: GC728XP-100EUS

Opis

Poznaj najbardziej wszechstronne i proste w zarządzaniu przełączniki na rynku

Przełączniki Smart z opcjonalnym zdalnym zarządzaniemw chmurze to pierwsze przełączniki firmy NETGEAR z konfiguracją i zarządzaniem z dowolnego miejsca. Korzystając z aplikacji NETGEAR Insight na urządzeniu mobilnym lub tablecie albo z poziomu portalu Insight Cloud dostępnego na komputerze PC, Mac lub tablecie, można z dowolnego miejsca szybko wykrywać, konfigurować, monitorować i zarządzać przełącznikami zarządzanymi za pomocą aplikacji Insight, bezprzewodowymi punktami dostępowymi i urządzeniami pamięci masowej ReadyNAS klasy biznesowej! Dzięki możliwości zdalnego zarządzania w chmurze, eleganckiej konstrukcji, portom światłowodowym SFP i SFP+, przełączniki Smart z opcjonalnym zarządzaniem zdalnymw chmurze są najbardziej wszechstronnymi przełącznikami na rynku w każdym środowisku. Bez względu na to, czy znajdujesz się w domu, poza biurem czy w podróży służbowej, nadal możesz zarządzać i monitorować swoją sieć tak jak przebywając na miejscu, a wszystko to w zasięgu ręki i z dowolnego miejsca na świecie.


Zdalne podłączanie i zarządzanie siecią dzięki rozwiązaniu do zarządzania - NETGEAR Insight

  • Natychmiastowe wykrywanie i konfiguracja
  • Scentralizowane zasady konfiguracji sieci z automatycznym przyłączaniem i konfiguracją (bezdotykowo)
  • Zarządzanie siecią (dla wielu stacji/zdalnie) oraz monitorowanie za pomocą jednego ekranu
  • Obecność dodatkowych administratorów chmury, urządzeń, menedżerów sieci czy komputerów/serwerów nie jest konieczna

Stwórz przyszłościową sieć dzięki przełącznikom NETGEAR Smart

  • Wysoka wydajność przy nieblokowanej architekturze (sieć o topologii fabric o prędkości do 140 Gb/s)
  • Kompleksowe zarządzanie protokołem IPv6, obsługa QoS i listy ACL zapewniają ochronę inwestycji i płynną migrację do sieci w standardzie IPv6
  • Model GC728XP zapewnia PoE+ (802.3at) na wszystkich portach Gigabit Ethernet z zaawansowanym sterowaniem dla poszczególnych portów PoE (możliwość ustawienia konkretnego budżetu mocy na port oprócz automatycznego planowania zgodnie z klasami) oraz planowaniem i licznikami czasu PoE.
  • PoE+ z budżetem mocy 390 W z możliwością obsługi urządzeń o zwiększonym poborze mocy, takich jak bezprzewodowe punkty dostępowe 11ac, telefony VoIP głosowe i wideo, kamery IP, w tym PTZ oraz inne urządzenia IoT.
  • Dedykowane porty SFP we wszystkich modelach obsługują długodystansowe łącza nadawcze lub mogą być używane do nadmiarowości i w trybie awaryjnym, zwiększając niezawodność i dostępność wirtualizacji sieci
  • Wydajna energetycznie sieć Ethernet (IEEE 802.3az) pozwoli oszczędzić prąd zarówno obecnie, jak i wtedy, gdy pojawią się urządzenia zgodne ze standardem EEE
  • Zaawansowana usługa QoS dzięki filtrowaniu ruchu przychodzącego IPv4 / IPv6 (ACL) i nadawaniu priorytetów (CoS)
  • Dynamiczne przydzielanie sieci VLAN to wygodne uwierzytelnianie i dostęp do sieci niezależnie od lokalizacji
  • Routing statyczny IPV4 i IPV6 pozwala w prosty sposób na zapewnienie segmentacji sieci z wewnętrznym routingiem za pośrednictwem przełącznika — zarezerwowanie routera tylko dla routingu ruchu zewnętrznego, dzięki czemu cała sieć działa wydajniej.

GC728XP-100EUS
Opis modelu 28-portowy przełącznik Gigabit Ethernet PoE+ z usługą Smart Cloud zarządzany z aplikacji Insight z dwoma portami SFP i dwoma portami światłowodowymi SFP+
Zarządzanie Insight/przeglądarka WEB
Porty miedziane Gigabit 24
Porty SFP / SFP+ 10G Porty SFP: 2 (dedykowane)
Porty 10G SFP+: 2 (dedykowane)
Liczba portów PoE/PoE+ 24 PoE+ (802.3at)
Łączna moc portów PoE (W) 390 W
Przepustowość (pełny duplex) 92 Gb/s
Rozmiar bufora (dynamicznie współdzielona przez używane porty) 1,5 MB
Rozmiar bazy danych adresów MAC (48-bitowe adresy MAC) 16000
Liczba obsługiwanych sieci VLAN 256
Routing VLAN Tak
Dynamiczne przypisywanie VLAN Tak
Rozpoznawanie protokołu MLD Tak
Routing statyczny 32 (IPv4) / 31 (IPv6)
Agregacja łączy / trunking portów LACP (dynamiczna agregacja łączy 802.3ad) i ręczna statyczna agregacja łączy
Liczba trybów LAG oraz łącz składowych 24 tryby agregacji łączy — maks. 8 uczestników w każdym trybie
Liczba kolejek priorytetowych 8
Obsługa grup transmisji Multicast 512
Zapobieganie atakom DoS Tak
Wykrywanie/zapobieganie pętli Tak
Obsługa ramki Jumbo Nawet do 9000 pakietów
EEE (IEEE 802.3az) Tak
Zasilacz Wbudowany: 100–240 V AC, 50–60 Hz, maks. 10 A (przewód zasilania odpowiedni dla danego kraju)
Maksymalne zużycie energii (W) Maks. moc (najgorszy przypadek, wszystkie używane porty, stały przepływ) (w W): 47,1 W (brak PoE) / 437,1 W (pełne PoE)
Wentylator 2
Poziom hałasu przy 25°C (dBA) 39 dBA
Temperatura robocza 0° do 50°C (32° do 122°F)
MTBF (przy 25°C) 629 962 godzin (72 lat)
Zgodność elektromagnetyczna (A lub B) Klasa A
Wymiary (szer. × głęb. × wys.) 440 × 224 × 44 mm (17,3 × 8,8 × 1,7 cala)
Waga 3,79 kg (8,36 funta)

Dane techniczne

Gwarancja 60 miesięcy Producenta
Typ obudowy Rack
Typ warstwy Warstwa L2 zarządzalna
Porty RJ45 1 Gbit 24
Porty SFP / Combo 2
Porty SFP+ 10G 2
Standard PoE / PoE+ 802.3at
Budżet PoE (W) 390 W
Liczba portów PoE 24
Liczba portów PoE+ 24
Zasilany przez PoE/PoE+ nie
Wentylator Tak
Ilość kolejek 8
Magistrala 92 Gbps
Jumbo Frame Tak
Agregacja portów 802.3ad
Tablica MAC 16000
DHCP klient/serwer Klient
VLAN Tak
Liczba VLAN 256
ACL Tak
Typ ACL MAC
Zarządzanie Web, Kontroler
Pobór mocy (W) 437,1 W

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl