Netgear Orbi RBS750
Opis
Trójzakresowa dodatkowa satelita WiFi 6 Orbi, 4,2 Gb/s.
System Orbi AX z łatwością może pokrywać do 230 m kw. Wraz ze zmianą potrzeb zwiększ zasięg i uwolnij się od ograniczeń dzięki mocnej, niezawodnej i błyskawicznie szybkiej sieci WiFi w każdym pomieszczeniu w domu.

Sieć WiFi szybsza niż kiedykolwiek.
Trójpasmowe systemy WiFi 6 zapewniają najszybsze połączenie z Internetem dostępne dla wszystkich urządzeń.

Większa pojemność połączeń
Dzięki czterokrotnie większej wydajności systemy Orbi WiFi 6 Mesh skutecznie obsługują do 30 podłączonych urządzeń, dzięki czemu idealnie nadają się do stale rozwijającego się inteligentnego domu

Aplikacja Orbi
W prosty sposób dodaj satelitę Orbi WiFi 6 i monitoruj urządzenia podłączone do Twojej sieci

Zwarta, nowoczesna konstrukcja
Niewielki, nowoczesny wygląd satelity pasuje do wystroju wnętrza.




| RBS750-100EUS | |
| Satelita Orbi (AX4200) | Sześć (6) wysoce wydajnych anten wewnętrznych ze wzmacniaczami o dużej mocy |
| Zasięg Wifi | 2,4 GHz (600 Mb/s) 5 GHz (1200 Mb/s) Dedykowane łącze WiFi 5 GHz (2400 Mb/s) zapewnia szybsze połączenia danych między urządzeniami Router Orbi i satelita Orbi |
| Kształtowanie wiązki | Warunkowe i bezwarunkowe kształtowanie wiązki w paśmie 2,4 i 5 GHz |
| MU-MIMO | Obsługa funkcji MU-MIMO umożliwia jednoczesne przesyłanie danych do wielu urządzeń |
| Porty | Dwa (2) porty Gigabit Ethernet LAN |
| Procesor | Wydajny czterordzeniowy procesor 1.4 GHz |
| Wymiary (Satelita) | 25,4 x 182,88 x 71,12 mm |
| Waga (Satelita) | 0,86 kg |
| Zawartość pudełka | Jeden (1) Orbi Satellite (RRS750) Jeden (1) zasilacz 12 V/3,5 A Skrócona instrukcja uruchamiania |
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Częstotliwość WiFi | 2.4 i 5Ghz |
| Standard WiFi | AX4200 (574+3603) |
| Porty LAN 1 Gbit | 2 |

