Netgear Orbi NBK752
Opis
Trójpasmowy system Mesh WiFi 6 Orbi, 4,2 Gb/s, router + 1 satelita
System Orbi Mesh 5G wprowadza do domu technologię 5G oraz zapewnia prędkość Internetu do 1Gbit. Dzięki niezwykle szybkiej, niezawodnej technologii WiFi 6 zapewniającej prędkość do 4,2 Gb/s dla maksymalnie 40 urządzeń można płynnie przesyłać strumieniowo multimedia oraz przeglądać strony i pracować bez przerw w całym domu.
Router zapewnia zgodność z głównymi dostawcami usług. Wymaga kart SIM zgodnych z 5G dla sieci 5G.


Łącze internetowe z prędkością do 1Gbit
Technologia Mobile 5G zapewnia do 1Gbit szybkości połączenia internetowego w domu. Wystarczy włożyć kartę SIM 5G Nano od dostawcy.
Rzeczywista prędkość zależy od zasięgu sieci 5G dostawcy usług internetowych w domu. Sprawdź dostępność 5G w swoim regionie

Zaprojektowany z myślą o niesamowitej szybkości technologii Wifi
Orbi został zaprojektowany z myślą o wydajniejszej transmisji danych dzięki naszej wyjątkowej technologii Tri-Band. W rezultacie wydajność WiFi jest większa i nie pogarsza się w całym domu.

Najlepsze pokrycie
Unikatowy kształt i wysokość Orbi tworzą niezwykle zaawansowane podzespoły o dużej mocy, które zapewniają znacznie lepszy zasięg i ogólną wydajność niż w przypadku konkurencji.

Możliwość rozbudowy w miarę wzrostu potrzeb
Z łatwością zwiększ zasięg swojej sieci WiFi poprzez dołączenie dodatkowych satelit – każda z nich powiększa zasięg do 180 m2 (do nabycia osobno).

NETGEAR Armor (do kupienia osobno)
Chroń swoją sieć i prywatne dane przed zagrożeniami internetowymi dzięki zaawansowanemu cyberbezpieczeństwu NETGEAR Armor. Jedna subskrypcja chroni nieograniczoną liczbę podłączonych urządzeń.




| NBK752 | |
| Pasma 4G LTE | B1, 3, 7, 8, 20, 28 , 38, 40, 41 |
| Pasma 5G | n1, n3, n7, n8, n20, n28, n40, n41, n77, n78 |
| Kształtowanie wiązki | Warunkowe i bezwarunkowe kształtowanie wiązki w paśmie 2,4 i 5 GHz z obsługą funkcji MU-MIMO umożliwia jednoczesne przesyłanie danych do wielu urządzeń |
| Procesor | Wydajny czterordzeniowy procesor 1,4 GHz |
| Porty — router Orbi 5G LTE | Dwa (2) porty Gigabit Ethernet LAN 10/100/1000 Mb/s. Jeden (1) port sieci WAN 1Gb/s Gigabit Ethernet |
| Porty — satelita Orbi | Dwa (2) porty Gigabit Ethernet LAN 10/100/1000 Mb/s. |
| Pamięć routera | 512 MB pamięci NAND Flash i 1 GB pamięci RAM |
| Bezpieczeństwo | Kompleksowa ochrona przed wirusami i kradzieżą danych w komputerach PC, Mac® i urządzeniach przenośnych dzięki usłudze NETGEAR Armor™ (do kupienia oddzielnie) Zabezpieczenia WiFi oparte na standardach – 802.11i oraz 128-bitowym szyfrowaniu AES z PSK |
| Wymiary (Router) | 246 x 196 x 86 mm |
| Waga (Router) | 1247 g |
| Wymiary (Satelita) | 231 x 183 x 71mm |
| Waga (Satelita) | 861 g |
| Zawartość pudełka | Jeden (1) router Orbi (NBR750) Jeden (1) satelita Orbi (NBS750) Jeden (1) przewód Ethernet (2 m) Dwa (2) zasilacze 12 V/2,5 A Skrócona instrukcja uruchamiania |
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Procesor | Czterordzeniowy procesor |
| Częstotliwość procesora | 1,4 GHz |
| Obsługa LTE | Tak |
| Obsługa 5G | Tak |
| Częstotliwość WiFi | 2.4 i 5Ghz |
| Standard WiFi | AX4200 (574+3603) |
| Porty WAN 1 Gbit | 1 |
| Porty LAN 1 Gbit | 3 |
| Sieć gościnna | Tak |
| Port na kartę SIM | Tak |

