Netgear Orbi RBE372-100EUS
Opis
Dwupasmowy zestaw Orbi serii 370 WiFi 7 Mesh 2-Pack
Seria Orbi 370 zapewnia niezawodną ochronę całego domu, a także zaawansowane narzędzia bezpieczeństwa i prywatności, a wszystko to za najbardziej przystępną cenę

Cechy i korzyści
Do 3.6 Gb/s prędkości
Odblokuj prędkości do 3.6 Gb/s dzięki systemowi siatki zaprojektowanemu z myślą o szybkim i niezawodnym WiFi na wszystkich urządzeniach
Wyjątkowy system WiFi w całym domu
Wydajny system siatkowy z wysokowydajnymi antenami zapewnia zasięg 360° WiFi – zbudowany z myślą o łączności w całym domu
Technologia dwupasmowa
Technologia Dual-Band z rozszerzonym systemem backhaul pomaga zapewnić szybszą obsługę WiFi w całym domu
Strumieniowanie 4K, gry i wiele innych
Orbi obsługuje strumieniowanie 4K, rozmowy wideo i gry jednocześnie, dzięki czemu każdy w domu może cieszyć się nieprzerwanym performance
Uwolnij łączność multigigabitową
Port internetowy 2,5 Gig odblokowuje najszybsze obecnie plany Internetu kablowego i światłowodowego. Uzyskaj potężną, niezawodną wydajność dzięki przewodowym połączeniom 2,5 Gigabit lub opcji przewodowego przesyłu danych 2,5 Gigabit
Ochrona danych i urządzeń z NETGEAR Armor™
Zaawansowane zabezpieczenia online dla sieci domowej i urządzeń w podróży. Obejmuje rozszerzoną gwarancję i priorytetową pomoc techniczną (w tym 30-dniowy okres próbny)3
Zaawansowane funkcje zabezpieczeń
Routery NETGEAR® są wyposażone w dodatkową warstwę zabezpieczeń, w tym zaawansowaną ochronę routera, automatyczne aktualizacje oprogramowanie sprzętowe i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, które pomagają chronić Ciebie i Twoją rodzinę
Łatwa konfiguracja i zarządzanie
Orbi jest kompatybilny z każdym dostawcą usług internetowych. Aplikacja Orbi sprawia, że konfigurowanie i zarządzanie systemem WiFi jest proste.
Niezawodny zasięg sieci WiFi w całym domu
Seria Orbi 370 zapewnia spójną, szybką WiFi 7 do każdego zakątka domu, wewnątrz i na zewnątrz, a wszystko to za najbardziej przystępną cenę

Wzmocnij każde doświadczenie dzięki elitarnej wydajności


Przesyłanie strumieniowe
Przesyłaj strumieniowo obraz 4K na wielu ekranach jednocześnie w nieskazitelnej jakości
Wideokonferencje
Odbieraj połączenia Zoom z dowolnego pokoju bez obaw.


Gry
Doświadcz gier nowej generacji ze znacznie mniejszym opóźnieniem
Smart Home
Uzyskaj niezawodną łączność dla dziesiątek inteligentnych urządzeń domowych
Orbi WiFi 7, nasze najpotężniejsze Wi-Fi w historii
1.7X szybsza prędkość niż WiFi 6
Sprężyste Wifi
blokuje zakłócenia dla silniejszych połączeń WiFi
Połączenie o wysokiej częstotliwości
Obsługa wielu łączy umożliwia podłączanie urządzeń z jeszcze większą prędkością i większą niezawodnością
Znacznie mniejsze opóźnienia
Ulepszenia technologii Wi-Fi 7 zapewniają responsywność gier w czasie rzeczywistym i wciągające działania AR/VR



Odblokuj prędkość multi-gig
Port internetowy 2.5 Gig odblokowuje najnowszy multigig Internet dla Twojego domu. Uzyskaj najwyższą elastyczność dzięki przewodowej łączności LAN 2,5 Gb/s i prędkości multi-gig WiFi.
Więcej sieci WiFi, większa wydajność
W prosty sposób stwórz do 3 oddzielnych sieci WiFi dla podstawowych i inteligentnych urządzeń domowych swojej rodziny, aby zoptymalizować ogólną wydajność.


Łatwa konfiguracja, zarządzanie i monitorowanie
Aplikacja Orbi ułatwia instalację systemu Orbi i szybkie uruchomienie systemu. Łatwe zarządzanie i monitorowanie sieci domowej, nawet gdy nie ma Cię w domu.
Zaawansowane bezpieczeństwo i prywatność, proste w obsłudze
Z nowymi zagrożeniami prywatności i bezpieczeństwa każdego dnia, co trzeba, aby pozostać chronionym? Zestaw potężnych narzędzi gwarantujących bezpieczeństwo w Internecie, w domu oraz w podróży. 30-dniowy okres próbny w cenie.



| RBE372-100EUS | |
| Dane techniczne | |
| Wysokość | 8.02 cala (203.7 mm) |
| Szerokość | 4.72 cala (120 mm) |
| Głębokość | 2.95 cala (75 mm) |
| Waga | Router: 0,79 lb (359 g) Satelita: 0,78 lb (354 g) |
| Ogólny zasięg WiFi | Do 360 m2 |
| Wymagania | Szybkie połączenie internetowe z istniejącym modemem lub bramą |
| Zawartość zestawu | |
| Router | |
| Zasięg WiFi | Do 120 m² |
| Prędkość | Orbi BE3600 |
| Jednoczesna dwupasmowa karta WiFi z ulepszonym systemem backhaul | 5 GHz 2,4 GHz |
| Procesor | Czterordzeniowy procesor 1,5 GHz |
| Pamięć | Pamięć flash o pojemności 512MB i 1GB pamięci RAM |
| Anteny | Osiem (8) wysoce wydajnych anten wewnętrznych ze wzmacniaczami o dużej mocy |
| Ethernet | Jeden (1) port Gigabit Ethernet 10/100/1000/2500 Mb/s. Jeden (1) port Gigabit Ethernet 10/100/1000/2500 Mb/s. |
| Satelita | |
| Zasięg WiFi | Do 120 m² |
| Prędkość | Orbi BE3600 |
| Jednoczesna dwupasmowa karta WiFi z ulepszonym systemem backhaul | 5 GHz 2,4 GHz |
| Anteny | Osiem (8) wysoce wydajnych anten wewnętrznych ze wzmacniaczami o dużej mocy |
| Ethernet | jeden(1) port Gigabit Ethernet 10/100/1000/2500 Mb/s. |
| Bezpieczeństwo sieci | |
| Aplikacja mobilna Orbi: | Łatwa instalacja i zarządzanie |
| Oddzielne sieci WiFi dla bezpiecznego dostępu | Sieć główna podłączonych urządzeń domowych Sieć IoT dla urządzeń IoT Sieć gości dla Twoich gości |
| WPA3 | Bezpieczne połączenie WiFi z urządzeniami |
| Automatyczna aktualizacja oprogramowania: | Automatycznie dostarcza najnowsze poprawki zabezpieczeń do routera |
| Obsługa VPN | Zapewnia bezpieczny zdalny dostęp do sieci domowej |
| Kompatybilne usługi | |
| NETGEAR Armor™ | Zaawansowane zabezpieczenia online dla sieci domowej i urządzeń w podróży. Zaawansowana ochrona przed hakerami, złośliwym oprogramowaniem i kradzieżą tożsamości, z VPN dla dodatkowej prywatności. Obejmuje rozszerzoną gwarancję 2, priorytetową obsługę 24/7 routerów NETGEAR i systemów MESH. |
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Częstotliwość WiFi | 2.4 i 5Ghz |
| Standard WiFi | WiFi 7 (802.11be) |
| Porty LAN 10 Gbit | 1 |

