Produkty polecane
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

Producent: Synology
1 559,00 zł
szt.
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

Producent: Netgear
198,99 zł
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
194,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
270,29 zł
Switch  TL-SF1048
Switch TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
441,99 zł
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
228,00 zł
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM

Mediakonwerter MM 1310nm SC->RJ45 do 2km

Producent: TP-Link
128,00 zł
TP-Link MC220L
TP-Link MC220L

Mediakonwerter na wkładkę SFP->RJ45

Producent: TP-Link
89,00 zł
TP-Link TL-MC1400
TP-Link TL-MC1400

Obudowa do mediakonwerterów 14 slotów

Producent: TP-Link
946,19 zł
TP-Link TL-MCRP100
TP-Link TL-MCRP100

Zasilacz dodatkowy do MC1400

Producent: TP-Link
314,99 zł
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
162,00 zł
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
238,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
348,69 zł
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
382,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024D
TP-Link TL-SG1024D

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
364,00 zł
szt.
Bestsellery

Ubiquiti UDM-PRO

Dostępność: dostępny
Cena: 1 848,99 zł 1848.99 PLN
ilość szt.

Opis

UDM-Pro to zintegrowany kontroler sieci UniFi i nadzór wideo UniFi Protect z gotową obsługą dysku twardego 3,5 ", 10G SFP + WAN, 8-portowy przełącznik Gigabit i bramę bezpieczeństwa.

UDM Pro zawiera kontroler sieci UniFi, dzięki czemu można zarządzać przełącznikami i punktami dostępowymi UniFi. Można także uruchamiać oprogramowanie UniFi Protect do wygodnego monitorowania i pełnego zarządzania systemem nadzoru kamer. Nagrania wideo są przechowywane na wbudowanym NVR (dysk twardy nie wchodzi w skład zestawu) i można je łatwo uzyskać za pomocą aplikacji mobilnej UniFi Protect. Zdalny dostęp umożliwia bezpieczne przeglądanie nagrań przechowywanych prywatnie na UDM Pro, a nie na serwerze innej firmy.


UDM Pro obsługuje wiele opcji redundancji, aby zapewnić funkcjonowanie sieci:

  • Podwójna sieć WAN z przełączaniem awaryjnym. Obsługuje podwójne połączenia internetowe/ISP z przełączaniem awaryjnym: jeśli podstawowe połączenie WAN padnie, automatycznie przełączy się na inne połączenie WAN.
  • Redundancja przełączania awaryjnego LTE Obsługuje urządzenie UniFi LTE do automatycznego przełączania awaryjnego do sieci komórkowej LTE. Jeśli przewodowa sieć WAN ulegnie awarii, automatycznie przełączy się na UniFi LTE, utrzymując sieć w trybie online.
  • Redundancja zasilania i przełączanie awaryjne UDM Pro obsługuje nasz system przełączania awaryjnego zasilacza, UniFi SmartPower RPS, model USP-RPS. Jeśli wewnętrzny zasilacz ulegnie awarii, zastrzeżony interfejs USP RPS działa w celu zapewnienia rezerwowego zasilania do tworzenia kopii zapasowych.

  • Zaawansowana brama bezpieczeństwa z wbudowanym przełącznikiem
  • Dwa porty WAN: jeden 10G SFP+ i jeden gigabitowy RJ45
  • Jeden port 10G SFP+ LAN
  • Wbudowane oprogramowanie dla przedsiębiorstw: sieć UniFi
  • Slot na dyski twarde 3,5" dla NVR Storage (obsługiwane również dyski twarde 2,5")


Ubiquiti Dream Machine Pro
Cechy sprzętowe
Interfejsy 10/100/1000 RJ45 LAN Ports
(1) 10/100/1000 RJ45 WAN Port
(1) 1/10G SFP+ LAN Port
(1) 1/10G SFP+ WAN Port
Zarządzanie Ethernet In-Band (1) Bluetooth BLE
IDS/IPS Throughput 3,5Gb/s
Procesor Quad ARM Cortex-A57 Core at 1.7 GHz
Pamięć systemowa 4 GB DDR4
Pamięć FLASH 16GB
Maksymalne zużycie energii 33W
Zasilanie 100 - 240VAC
Zasilacz Internal 50W/12V
ESD/EMP Protection Air: ± 16 kV, Contact: ± 12 kV
Temperatura operacyjna -10 to 40° C (14 to 104° F)
Wilgotność operacyjna 5 to 95% Noncondensing
Certyfikaty CE, FCC, IC
Wymiary 442.4 x 43.7 x 285.6 mm
Waga 3,99kg

Dane techniczne

Gwarancja 24 miesiące
Procesor Arm Cortex-A57 Quad-Core
Częstotliwość procesora 1.7 GHz
Porty WAN 10 Gbit 1
Porty WAN 1 Gbit 1
Porty LAN 10 Gbit 1
Porty LAN 1 Gbit 8

Pliki do pobrania

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl