Produkty polecane
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

Producent: Synology
1 528,99 zł
szt.
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

Producent: Netgear
198,99 zł
szt.
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
180,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
246,00 zł
szt.
Switch  TL-SF1048
Switch TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
432,99 zł
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
223,00 zł
szt.
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM

Mediakonwerter MM 1310nm SC->RJ45 do 2km

Producent: TP-Link
133,99 zł
TP-Link TL-MC1400
TP-Link TL-MC1400

Obudowa do mediakonwerterów 14 slotów

Producent: TP-Link
751,99 zł
TP-Link TL-MCRP100
TP-Link TL-MCRP100

Zasilacz dodatkowy do MC1400

Producent: TP-Link
327,99 zł
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
166,99 zł
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
238,99 zł
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
427,99 zł
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
378,99 zł
TP-Link TL-SG1024DE
TP-Link TL-SG1024DE

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
448,99 zł

Ubiquiti UF-RJ45-10G

Dostępność: dostępny
Wysyłka do:
Cena: 349,99 zł 349.99 PLN
ilość szt.

Opis

Moduł RJ45 10G

Ubiquiti Networks oferuje różnorodne moduły U® Fibre pasujące do Twoich zastosowań w zakresie połączeń światłowodowych.

Aby podłączyć miedziane kable Ethernet do portów SFP, użyj UF-RJ45-10G w porcie SFP + dla prędkości do 10 Gb / si odległości do 30 m lub użyj UF-RJ45-1G w porcie SFP dla prędkości do 1 Gb / si odległości do 100 m.


Cechy sprzętowe
Szybkość transmisji danych 1/10 Gbps
Odległość kabla 30m - 10Gbps (Cat 6A), 100m - 1Gbps (Cat 5e)

Dane techniczne

Gwarancja 12 miesięcy
Dystans transmisji 100m
Typ złącza RJ45

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl