Produkty polecane
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

Producent: Synology
1 559,00 zł
szt.
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

Producent: Netgear
198,99 zł
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
194,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
270,29 zł
Switch  TL-SF1048
Switch TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
441,99 zł
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
228,00 zł
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM

Mediakonwerter MM 1310nm SC->RJ45 do 2km

Producent: TP-Link
128,00 zł
TP-Link MC220L
TP-Link MC220L

Mediakonwerter na wkładkę SFP->RJ45

Producent: TP-Link
89,00 zł
TP-Link TL-MC1400
TP-Link TL-MC1400

Obudowa do mediakonwerterów 14 slotów

Producent: TP-Link
946,19 zł
TP-Link TL-MCRP100
TP-Link TL-MCRP100

Zasilacz dodatkowy do MC1400

Producent: TP-Link
314,99 zł
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
162,00 zł
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
238,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
348,69 zł
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
382,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024D
TP-Link TL-SG1024D

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
364,00 zł
szt.
Bestsellery

Ubiquiti USW-PRO-48

Dostępność: telefonicznie (22 631-17-82)
Cena: 2 758,99 zł 2758.99 PLN

Opis

USW-Pro-48 to w pełni zarządzany przełącznik warstwy 2.

UniFi Switch Pro 48 oferuje bogaty zestaw funkcji warstwy 2 i integruje funkcje warstwy 3, takie jak routing między sieciami VLAN, routing statyczny i serwer DHCP. UniFi Switch Pro 48 jest idealnym przełącznikiem warstwy agregującej i dostępowej dla każdego rozwiązania UniFi - łączy innowacyjne niemal bezgłośne chłodzenie z redundancją mocy UniFi SmartPower RPS. Kontroler sieci UniFi i aplikacja mobilna UniFi Network pozwalają administratorom konfigurować i monitorować praktycznie wszystkie funkcje przełączników w intuicyjnym graficznym interfejsie użytkownika z dowolnego miejsca.


Cechy sprzętowe
Wymiary 442.4 x 285.4 x 43.7 mm
Waga 4.09kg
Interfejsy sieciowe (48) 10/100/1000 Mbps RJ45(4) 1/10 Gbps Porty SFP+
Przepustowość bez blokowania 88Gbps
Szybkość przełączania 176 Gbps
Forwarding Rate 130.944 Mpps
Sposób zasilania 100-240 VAC/50-60 Hz
USP RPS DC Input 11.5VDC, 5.22A
Zasilanie AC/DC Internal, 60W
Zakres napięcia 100 to 240VAC
maksymalne zużycie energii 60W
LEDs
System
Porty RJ45
Porty SFP

Status
speed/Link/Activity
Link/Activity
ESD/EMP Protection Air: ± 16 kV, Contact: ± 12 kV
Wstrąsoodporność ETSI300-019-1,4 Standard
Temperatura operacyjna -5 to 45° C (23 to 113° F)
Wilgotność operacyjna 10 to 90% Noncondensing
Certyfikaty CE, FCC, IC

Dane techniczne

Gwarancja 12 miesięcy
Typ obudowy Rack
Typ warstwy Warstwa L2 zarządzalna
Porty RJ45 1 Gbit 48
Porty SFP / Combo 4
Zasilany przez PoE/PoE+ nie
Magistrala 176 Gbps
Zarządzanie Kontroler

Pliki do pobrania

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl