Produkty polecane
Synology Licencja CLP1
Synology Licencja CLP1

1 licencja na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
251,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Synology Licencja CLP4
Synology Licencja CLP4

4 licencje na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
831,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
1 498,29 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Netgear
234,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
182,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
202,00 zł
TP-Link TL-SF1048
TP-Link TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
456,99 zł
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
238,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM

Mediakonwerter MM 1310nm SC->RJ45 do 2km

Producent: TP-Link
128,00 zł
TP-Link MC220L
TP-Link MC220L

Mediakonwerter na wkładkę SFP->RJ45

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
88,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-MC1400
TP-Link TL-MC1400

Obudowa do mediakonwerterów 14 slotów

Producent: TP-Link
838,99 zł
TP-Link TL-MCRP100
TP-Link TL-MCRP100

Zasilacz dodatkowy do MC1400

Producent: TP-Link
292,00 zł
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
159,00 zł
szt.
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
238,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
337,99 zł
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
372,69 zł
Asus RT-AC68U
Asus RT-AC68U

Router WiFi AC1900 USB 3.0 VPN

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Asus
642,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS

Ubiquiti USW-PRO-24

  • WYSYŁKA GRATIS
Dostępność: dostępny
Wysyłka do:
Cena: 1 734,39 zł 1734.39 PLN
ilość szt.

Opis

Wydajny Przełącznik UniFi drugiej generacji

USW-Pro-24 UniFi Switch Pro 24 to w pełni zarządzany przełącznik warstwy 3 z (24) portami Gigabit Ethernet. (2) Łącza ładujące 10G SFP + oferują agregację łączy w celu zwiększenia pojemności i dostępności. UniFi Switch Pro 24 oferuje bogaty zestaw funkcji warstwy 2 i integruje funkcje warstwy 3, takie jak routing między sieciami VLAN, routing statyczny i serwer DHCP. UniFi Switch Pro 24 jest idealnym przełącznikiem warstwy agregującej i dostępowej dla każdego rozwiązania UniFi - łączy innowacyjne niemal bezgłośne chłodzenie z redundancją mocy UniFi SmartPower RPS. Kontroler sieci UniFi i aplikacja mobilna UniFi Network pozwalają administratorom konfigurować i monitorować praktycznie wszystkie funkcje przełączników w intuicyjnym graficznym interfejsie użytkownika z dowolnego miejsca.


Cechy sprzętowe
Wymiary 442.4 x 285.4 x 43.7 mm
Waga 3.59kg
Interfejsy sieciowe (24) 10/100/1000 Mbps RJ45
(2) 1/10 Gbps Porty SFP+
Przepustowość bez blokowania 44Gbps
Szybkość przełączania 88 Gbps
Forwarding Rate 65,472 Mpps
Sposób zasilania 100-240 VAC/50-60 Hz
USP RPS DC Input 11.5VDC, 2.61A
Zasilanie AC/DC Internal, 36W
Zakres napięcia 100 to 240VAC
maksymalne zużycie energii 30W
LEDs
System
Porty RJ45
Porty SFP

Status
speed/Link/Activity
Link/Activity
ESD/EMP Protection Air: ± 16 kV, Contact: ± 12 kV
Wstrąsoodporność ETSI300-019-1,4 Standard
Temperatura operacyjna -5 to 45° C (23 to 113° F)
Wilgotność operacyjna 10 to 90% Noncondensing
Certyfikaty CE, FCC, IC

Dane techniczne

Gwarancja 12 miesięcy
Typ obudowy Rack
Typ warstwy Warstwa L2 zarządzalna
Porty RJ45 1 Gbit 24
Porty SFP / Combo 2
Zasilany przez PoE/PoE+ nie
Magistrala 52 Gbps
Zarządzanie Kontroler

Pliki do pobrania

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl