Produkty polecane
Synology Licencja CLP1
Synology Licencja CLP1

1 licencja na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
251,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Synology Licencja CLP4
Synology Licencja CLP4

4 licencje na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
831,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
1 498,29 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Netgear
234,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
182,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
202,00 zł
TP-Link TL-SF1048
TP-Link TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
456,99 zł
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
238,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM

Mediakonwerter MM 1310nm SC->RJ45 do 2km

Producent: TP-Link
128,00 zł
TP-Link MC220L
TP-Link MC220L

Mediakonwerter na wkładkę SFP->RJ45

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
88,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-MC1400
TP-Link TL-MC1400

Obudowa do mediakonwerterów 14 slotów

Producent: TP-Link
838,99 zł
TP-Link TL-MCRP100
TP-Link TL-MCRP100

Zasilacz dodatkowy do MC1400

Producent: TP-Link
292,00 zł
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
159,00 zł
szt.
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
238,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
337,99 zł
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
372,69 zł
Asus RT-AC68U
Asus RT-AC68U

Router WiFi AC1900 USB 3.0 VPN

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Asus
642,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS

Ubiquiti USW-48-POE

Dostępność: telefonicznie (22 631-17-82)
Cena: 2 608,99 zł 2608.99 PLN

Opis

48-portowy zarządzalny przełącznik PoE z (48) portami Gigabit Ethernet, w tym (32) portami PoE + 802.3at i (4) portami SFP. Wydajne przełączanie UniFi drugiej generacji.

USW-48-PoE to konfigurowalny przełącznik Gigabit Layer 2 z 48 portami Gigabit Ethernet, w tym 32 portami PoE + z automatycznym wykrywaniem 802.3at i 4 portami SFP. Zapewnia łącza Gigabit PoE do urządzeń Ethernet RJ45 oraz opcje łącza Gigabit Fibre do sieci. USW-48-PoE jest wyposażony w 1.3-calowy LCM, aby zapewnić podgląd statusu. Zarządzany i konfigurowany przez kontroler sieci UniFi z obsługą aplikacji mobilnych UniFi, USW-48-PoE oferuje obszerny zestaw zaawansowanych protokołów i funkcji przełączania warstwy 2, w tym tryb pracy (przełączanie, tworzenie kopii lustrzanych lub agregowanie) na port. Kontroler sieci UniFi i aplikacja mobilna pozwalają administratorom konfigurować i monitorować praktycznie wszystkie funkcje przełączników w graficznym interfejsie użytkownika z dowolnego miejsca.


Cechy sprzętowe
Wymiary 442.4 x 285 x 43.7 mm
Waga 4.61kg
Interfejsy sieciowe (48) 10/100/1000 Mbps RJ45(4) 1 Gbps Porty SFP
Liczba portów PoE 32
Budżet PoE 195W
Przepustowość bez blokowania 52Gbps
Szybkość przełączania 104 Gbps
Forwarding Rate 77,38 Mpps
Sposób zasilania 100-240 VAC/50-60 Hz, Universal input
Zasilanie AC/DC Internal, 240W
maksymalne zużycie energii 45W
LEDs
Porty RJ45
Porty SFP

PoE; speed/Link/Activity
Link/Activity
ESD/EMP Protection Air: ± 16 kV, Contact: ± 12 kV
Wstrąsoodporność ETSI300-019-1,4 Standard
Wilgotność operacyjna 10 to 90% Noncondensing
Temperatura operacyjna -5 to 40° C (23 to 104° F)
Certyfikaty CE, FCC, IC

Dane techniczne

Gwarancja 12 miesięcy
Typ obudowy Rack
Typ warstwy Warstwa L2 zarządzalna
Porty RJ45 1 Gbit 48
Porty SFP / Combo 4
Standard PoE / PoE+ 802.3af 802.3at
Budżet PoE (W) 195W
Liczba portów PoE+ 32
Zasilany przez PoE/PoE+ nie
Magistrala 52 Gbps
Jumbo Frame Tak
Zarządzanie Kontroler

Pliki do pobrania

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl