Produkty polecane
Synology Licencja CLP1
Synology Licencja CLP1

1 licencja na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
251,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Synology Licencja CLP4
Synology Licencja CLP4

4 licencje na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
831,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
1 498,29 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Netgear
234,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
182,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
202,00 zł
TP-Link TL-SF1048
TP-Link TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
456,99 zł
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
238,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM

Mediakonwerter MM 1310nm SC->RJ45 do 2km

Producent: TP-Link
128,00 zł
TP-Link MC220L
TP-Link MC220L

Mediakonwerter na wkładkę SFP->RJ45

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
88,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-MC1400
TP-Link TL-MC1400

Obudowa do mediakonwerterów 14 slotów

Producent: TP-Link
838,99 zł
TP-Link TL-MCRP100
TP-Link TL-MCRP100

Zasilacz dodatkowy do MC1400

Producent: TP-Link
292,00 zł
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
159,00 zł
szt.
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
238,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
337,99 zł
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
372,69 zł
Asus RT-AC68U
Asus RT-AC68U

Router WiFi AC1900 USB 3.0 VPN

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Asus
642,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS

Ubiquiti US-24-250W

20.png
  • WYSYŁKA GRATIS
Dostępność: dostępny
Wysyłka do:
Cena: 1 695,79 zł 1695.79 PLN
ilość szt.

Opis

Zarządzalne przełączniki Gigabit PoE + z SFP

Przełączniki UniFi® z 24 lub 48 portami RJ45 Gigabit Ethernet, zapewniają doskonałą wydajność, wsparcie PoE + i inteligentne przełączanie w sieciach.

Przełączniki dla wymagających zastosowań

Przełączniki UniFi® zapewniają możliwość przekazywania w celu jednoczesnego przetwarzania ruchu na wszystkich portach bez utraty pakietów. Przepustowość bez blokowania wynosi odpowiednio: do 26 Gbps dla modeli 24-portowych oraz do 70 Gbps dla modeli 48-portowych.

Zaawansowane zarządzanie portami

Każdy port switcha oferuje możliwość niestandardowych ustawień: nazwa portu PoE, konfiguracja sieci/VLAN, czy możliwość wyboru trybu pracy.

Łączność światłowodowa

Dwa porty SFP mają przepustowość do 1 Gbps. Do obsługi większych przepustowości służą modele 48-portowe zawierające dwa porty SFP + o przepustowości do 10 Gbps.


Wsparcie PoE +

Przełączniki UniFi® posiadają porty zgodne z IEEE 802.3af/AT i 24V PoE w celu zasilania wielu urządzeń w sieci.

Stosunek wydajność / cena

Przełączniki UniFi® zapewniają najwyższy współczynnik cena / wydajność.


Bezproblemowa integracja

Przełączniki UniFi® bezproblemowo integrują się z Unifi Software-Defined Networking (SDN), platformą wysoce skalowalną, służącą do łączenia w sieci urządzeń końcowych rozmieszczonych w wielu miejscach - wszystko za pomocą jednego interfejsu.


 
US-24-250W
Sprzęt
Wymiary 485 x 43.7 x 285.4 mm (19.09 x 1.72 x 11.24")
Waga 4.7 kg (10.4 lb)
Przepustowość 26 Gbps
Przepustowość przełączania 52 Gbps
Szybkość przekierowań 38.69 Mpps
Maksymalne zużycie energii 250W
Zasilanie 100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input
Zasilacz AC/DC, Internal, 250W DC
Diody LED Tak (Serial Console Port, RJ45 Data Ports, SFP Data Ports)
Interfejsy sieciowe (24) 10/100/1000 Mbps RJ45 Ethernet Ports
(2) 1 Gbps SFP Ethernet Ports
Port konsoli (1) RJ45 Serial Port (Reserved for Future Use), Ethernet In/Out Band
Certyfikaty CE, FCC, IC
Możliwość montowania w stelażu Tak ( 1U High)
Temperatura pracy -5 to 40° C (23 to 104° F)
Wilgotność 5 to 95% Noncondensing
Odporność na wstrząsy i drgania ETSI300-019-1.4 Standard
PoE
Interfejsy PoE POE+ IEEE 802.3af/at (Pins 1, 2+; 3, 6-)
24VDC Passive PoE (Pins 4, 5+; 7, 8-)
Max. moc PoE + na port przez PSE 34.2W
Zakres napięcia w trybie 802.3at 50–57V
Max. moc pasywnego PoE dla portu 17W

Dane techniczne

Gwarancja 12 miesięcy
Typ obudowy Rack
Typ warstwy Warstwa L2 zarządzalna
Porty RJ45 1 Gbit 24
Porty SFP / Combo 2
Standard PoE / PoE+ 802.3af 802.3at
Budżet PoE (W) 250
Liczba portów PoE 24
Obsługa pasywnego PoE Tak
Zasilany przez PoE/PoE+ nie
Magistrala 52 Gbps
Przepustowość portu stackującego 40 Gb/s
Tablica MAC 68000
VLAN Tak
Zarządzanie Kontroler
Redundantne zasilanie brak

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl