Produkty polecane
Synology Licencja CLP1
Synology Licencja CLP1

1 licencja na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
251,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Synology Licencja CLP4
Synology Licencja CLP4

4 licencje na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
831,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
1 498,29 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Netgear
234,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
182,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
202,00 zł
TP-Link TL-SF1048
TP-Link TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
456,99 zł
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
238,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM

Mediakonwerter MM 1310nm SC->RJ45 do 2km

Producent: TP-Link
128,00 zł
TP-Link MC220L
TP-Link MC220L

Mediakonwerter na wkładkę SFP->RJ45

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
88,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-MC1400
TP-Link TL-MC1400

Obudowa do mediakonwerterów 14 slotów

Producent: TP-Link
838,99 zł
TP-Link TL-MCRP100
TP-Link TL-MCRP100

Zasilacz dodatkowy do MC1400

Producent: TP-Link
292,00 zł
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
159,00 zł
szt.
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
238,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
337,99 zł
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
372,69 zł
Asus RT-AC68U
Asus RT-AC68U

Router WiFi AC1900 USB 3.0 VPN

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Asus
642,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS

Ubiquiti US-48

  • WYSYŁKA GRATIS
Dostępność: dostępny
Wysyłka do:
Cena: 1 608,99 zł 1608.99 PLN
ilość szt.

Opis

W pełni zarządzalny przełącznik Gigabit z portami SFP

Dostępny z 24 lub 48 portami Gigabit RJ45, UniFi® Switch to w pełni zarządzany przełącznik Gigabit, zapewniający solidną wydajność i inteligentne przełączanie dla rozwijających się sieci.


Wydajne modele przełączników dla przedsiębiorstw

Przełącznik UniFi® oferuje zdolność przetwarzanie ruchu na wszystkich portach bez utraty pakietów. całkowita przepustowość modelu 48-portowego wynosi 70 Gb/s.


Zarządzanie wieloma witrynami

Pojedyncza instancja działającego w chmurze kontrolera UniFi może zarządzać lokalizacjami urządzeń UniFi w ramach scentralizowanego interfejsu. Każda witryna jest logicznie oddzielona i ma własne monitorowanie sieci, konfigurację, mapy, statystyki i konta administracyjne.

Połączenie światłowodowe

Dwa porty SFP obsługują przepustowości łącza do 1 Gb/s. Model 48-portowy zawiera dwa porty SFP+.


Wysoka przepustowość

Model 48-portowy osiąga całkowitą przpustowość przepustowość aż do 70 Gb/s.

Wysoka wydajność przełączania

Przełącznik UniFi oferuje zdolność jednoczesnego przetwarzania ruchu na wszystkich portach z pełną szybkością bez utraty pakietów.


Wszechstronne opcje montażu

Przełącznik UniFi można umieścić na pulpicie, zamontować na ścianie lub w szafie Rack.


Bezproblemowa integracja

Przełącznik UniFi® bezproblemowo integruje się z platformą Unif Software-Defined Networking (SDN), tworząc wysoce skalowalny, kompleksowy system urządzeń sieciowych w wielu lokalizacjach - wszystkie kontrolowane z jednego interfejsu.


Cechy sprzętowe
Wymiary 443 x 43 x 286 mm
Interfejsy sieciowe (48) 10/100/1000 Mbps RJ45(2) 1 Gbps Porty SFP(2) 1 Gbps Porty SFP+
Interfejs zarządzania (1) RJ45 Serial Port Out-of-band, Ethernet In-Band
Przepustowość bez blokowania 70Gbps
Szybkość przełączania 140 Gbps
Forwarding Rate 104,16 Mpps
Sposób zasilania 100-240 VAC/50-60 Hz
Zasilanie AC/DC Internal, 56WDC
maksymalne zużycie energii 56W
LEDs Per Port speed/Link/Activity
Montaż w szafie RACK tak, wysokość 1U
ESD/EMP Protection Air: ± 24 kV, Contact: ± 24 kV
Wstrąsoodporność ETSI300-019-1,4 Standard
Wilgotność operacyjna 5 to 95% Noncondensing
Temperatura operacyjna -5 to 40° C (23 to 104° F)
Certyfikaty CE, FCC, IC

Dane techniczne

Gwarancja 12 miesięcy
Typ obudowy Rack
Typ warstwy Warstwa L2 zarządzalna
Porty RJ45 1 Gbit 42
Porty SFP / Combo 2
Porty SFP+ 10G 2
Liczba portów PoE+ 32
Zasilany przez PoE/PoE+ nie
Magistrala 144 Gbps
Tablica MAC 68000
Zarządzanie Kontroler
Pobór mocy (W) 56W

Pliki do pobrania

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl