Produkty polecane
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

Producent: Synology
1 593,00 zł
szt.
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

Producent: Netgear
210,00 zł
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
218,99 zł
szt.
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
226,00 zł
szt.
Switch  TL-SF1048
Switch TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
461,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE/POE+

Producent: TP-Link
243,99 zł
szt.
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM

Mediakonwerter MM 1310nm SC->RJ45 do 2km

Producent: TP-Link
130,00 zł
TP-Link TL-MC1400
TP-Link TL-MC1400

Obudowa do mediakonwerterów 14 slotów

Producent: TP-Link
823,99 zł
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
164,99 zł
szt.
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
218,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
335,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
420,33 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024D
TP-Link TL-SG1024D

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
419,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024DE
TP-Link TL-SG1024DE

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
454,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1048
TP-Link TL-SG1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
1 269,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG108E
TP-Link TL-SG108E

Switch 8 portowy

Producent: TP-Link
127,00 zł
szt.
Bestsellery

Ubiquiti UXG-Pro

Dostępność: telefonicznie (22 631-17-82)
Cena: 2 411,00 zł 2411.00 PLN

Opis

Ubiquiti UXG-Pro

Ubiquiti UXG-Pro to router / brama przeznaczona do wykorzystania w sieci UniFi. Posiada 2 gigabitowe porty Ethernet (10/100/1000 Mb/s) oraz 2 sloty SFP+ (10 Gb/s). Urządzenie wspiera funkcję dual-WAN - jeden port Ethernet i jeden slot SFP+ służą jako WAN, a pozostałe interfejsy jako LAN. Dzięki temu możesz podłączyć dwa niezależne źródła internetu i tym samym zwiększyć stabilność swojej sieci. Router pracuje pod kontrolą systemu UniFi, możesz nim zarządzać z poziomu tego samego oprogramowania co punkty dostępowe czy kamery IP. Funkcja security gatewaya zapewnia zaawansowane zabezpieczenia, posiada zaawansowaną zaporę sieciową, wspiera głęboką inspekcję pakietów (DPI) oraz system IDS / ISP (Intrusion Detection and Prevention Systems).

Oferowany produkt został przystosowany do montażu w szafie Rack 19", posiada wydajny, czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,7 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. Na przednim panelu umiejscowiono niewielki dotykowy ekran, który informuje o stanie pracy. UXG-Pro posiada wbudowany zasilacz AC, maksymalny pobór mocy wynosi zaledwie 30 W. Dodatkowo urządzenie posiada również złącze RPS - do zasilania redundantnego możesz wykorzystać USP RPS lub USP RPS Pro.


Sieć UniFi

Oferowany produkt pracuje pod kontrolą oprogramowania UniFi. UniFi umożliwia scentralizowane zarządzanie wieloma urządzeniami, z poziomu jednej aplikacji. Zostało zaprojektowane głównie do budowania sieci hotspotów złożonej z punktów dostępowych, ale obsługuje również systemy monitoringu - seria "Protect". Przy pomocy UniFi możesz wbudować rozległą sieć, a następnie kontrolować ją z jednego systemu. Dzięki temu każda zmiana konfiguracji, ustawień hotspota czy aktualizacja firmware'u przebiega błyskawicznie. Aplikacja UniFi jest w pełni darmowa, możesz ją pobrać na komputer lub w formie aplikacji na urządzenia mobilne.


2 gigabitowe porty Ethernet, 2 sloty SFP+, funkcja dual-WAN

UXG-Pro posiada 2 porty WAN (1x gigabit Ethernet, 1x SFP+) oraz 2 porty LAN (1x gigabit Ethernet, 1x SFP+). Porty WAN mogą pracować w trybie fail-over, w celu zabezpieczenia ciągłego połączenia z internetem. W przypadku awarii jednego z połączeń pracę podejmuje drugie. Zastosowanie slotów SFP+ umożliwia pracę w sieci o przepustowości 10 Gb/s, co sprawdzi się w rozwiązaniach firmowych. Przy pomocy portu LAN SFP+ możesz podłączyć wymagające urządzenie, np. serwer albo rozszerzyć sieć przy pomocy switcha.


Security gateway

Gateway zapewnia nowoczesne funkcje zabezpieczeń, dzięki którym twoja sieć będzie odporna na ataki z zewnątrz. Możesz skorzystać z zaawansowanej zapory sieciowej (firewall), która umożliwia tworzenie reguł w wielu warstwach. UXG-PRO wspiera również głęboką inspekcję pakietów (DPI) oraz system IDS / ISP (Intrusion Detection and Prevention Systems).


Duża wydajność, ekran dotykowy, standard Rack 19"

Next-Generation Gateway Pro jest wyposażony w wydajny, czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,7 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. Doskonale sprawdzi się w routingu w małych i średnich firmach, poradzi sobie nawet przy dużym obciążeniu. Obudowa została przystosowana do montażu w szafie Rack 19", wysokość wynosi 1U. Na przednim panelu umieszczono dotykowy wyświetlacz, który informuje o statusie pracy urządzenia.


Wbudowany zasilacz AC, złącze RPS

Wewnątrz obudowy znajduje się zasilacz AC o mocy 50 W. Maksymalny pobór mocy samego urządzenia to zaledwie 30 W, niewiele jak na oferowaną wydajność. Dodatkowym atutem jest złącze RPS, które możesz wykorzystać do podłączenia zasilania awaryjnego z serii Ubiquiti USP RPS. Skorzystanie z tej opcji zapewni dodatkowe źródła zasilania, które przyda się w momencie braku głównego źródła.


UXG-Pro
Specyfikacja techniczna
Procesor Czterordzeniowy ARM® Cortex®-A57 o częstotliwości 1,7 GHz
Pamięć 2GB DDR4
Port zarządzania Ethernet
Porty sieciowe LAN:
(1) port 1 GbE RJ45
(1) port 10G SFP+

WAN:
(1) port 1 GbE RJ45
(1) port 10G SFP+
Metoda zasilania (1) Uniwersalne wejście AC, 200–240 V AC, maks. 1,7 A, 50/60 Hz (1) Wejście RPS DC, 11,5 V DC, 2,87 A
Zasilacz AC/DC, wewnętrzny, 50W
Maks. pobór energii 30 W
Ochrona ESD/EMP Powietrze: ± 15 kV, styk: ± 8 kV
Wyświetlacz LCM (1) 1,3-calowy ekran dotykowy
Przycisk Przywrócenie ustawień fabrycznych
Temperatura robocza -10 do 40°C (14 do 104°F)
Wilgotność pracy 5 do 95% bez kondensacji
Certyfikaty CE, FCC, IC
Diody LED
Ethernet Zielony/bursztynowy
SFP+ Biały zielony
Gniazdo prądu zmiennego/ RPS Niebieski
Oprogramowanie
Aplikacja do zarządzania Sieć UniFi: wersja 5.14.11 i nowsze

Dane techniczne

Gwarancja 12 miesięcy
Procesor Czterordzeniowy ARM® Cortex®-A57
Częstotliwość procesora 1.7 GHz
Obsługa Multi WAN Tak
Porty WAN 1 Gbit 1
Porty LAN 1 Gbit 1
Liczba portów SFP+ 1
Montaż w szafie rack Tak
Port konsoli Tak
Obsługa Multi WAN Tak
LoadBalancing Tak

Pliki do pobrania

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl